En iyi Ücretsiz VPN Servisi Opera Tarayıcı

En iyi Ücretsiz VPN Servisi Opera Tarayıcı


En iyi ücretsiz ve Türkçe VPN servisini sizlerle paylaşacağız.Günümüz internet kullanımında VPN uygulamalarının çok önemli bir yeri var. Ücretsiz ve hızlı bir VPN arıyorum diyorsanız OPERA tarayıcı tam size göre bir özellik ile karşınızda. Tarayıcıda yerleşik gelen özellikle ile ücretsiz olarak oldukça kullanışlı bir servise sahip oluyorsunuz. Bugünki yazımızda opera VPN servisi nasıl kullanılır ? Tarayıcı ayarları nasıl yapılır konularına cevap vermeye çalışacağız. Opera ile hızlı ve kolay bir şekilde VPN kulllanmaya başlayabilirsiniz. Peki, Opera VPN masaüstünde nasıl kullanılıyor? Lafı daha fazla uzatmadan hemen anlatalım. Öncelikle, eğer bilgisayarınızda Opera tarayıcısı yoksa aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirip yüklemeniz gerekiyor.

Opera sayfasına girerek güncel tarayıcı sürümünü bilgisayarımıza indirip kuruyoruz. Telefon ve bilgisayarlarınızda’da VPN servisini kullanabilirsiniz. Daha sonra aşağıdaki adımları takip edin.

Opera VPN nasıl aktif edilir ?

Tarayıcımızı açtıktan sonra sol üstte bulunan menüden “Ayarlar” seçeneğine giriş yapıyoruz.

Gizlilik ve güvenlik sekmesine tıklayarak VPN seçeneği altında bulunan VPN Etkinleştir tikini işaretliyoruz.

Kanada merkezli Opera şirketi olan SurfEasy Inc. tarafından sağlanan güvenli proxy. Bu servisi kullanarak Hizmet Şartları’nı kabul etmiş sayılırsınız. VPN, web sitelerine dünya çevresindeki çeşitli sunucular üzerinden bağlanır; bu nedenle bağlantı hızı etkilenebilir.

Servisi aktif hale getirdikten sonra kullanım durumunuzu adres çubuğunun hemen yanında bulunan seçeneği tıklayarak takip edebilirsiniz. Burada aylık veri kullanımınızı görebilirsiniz. Bu vpn servisi tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır ve herhangi bir kullanım kotanız yoktur.

Piyasada birçok VPN hizmeti var fakat şimdiye kadar sunulan en kaliteli ve kullanışlı servislerden birini Opera sundu diyebiliriz. Bu sayede ekstra bir yazılım kullanmadan tarayıcınız üzerinden servisi kolayca kullanabilirsiniz. Türkçe ve ücretsiz VPN servisi arayanlar için çok önemli bir alternatif.

Yorum Yap
0 Yorum yapan