En iyi Türkçe Telefon Antivirüs Programları

En iyi Türkçe Telefon Antivirüs Programları


Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere “En iyi Türkçe Telefon Virüs uygulamalarını” tanıtacağız. İnternet erişiminde Telefon kullanımı ülkemizde %60’a ulaşmış durumda. Artık kullanıcılar internet bağlantısı için bilgisayar yerine telefonları tercih ediyor. Durum böyle olunca, internet korsanları telefonlara oldukça yoğunlaşmış durumda.

Telefonlarımızda; kişisel bilgiler, banka hesapları,sosyal medya hesapları vb. tüm kişisel hesaplarımızı kullanmaktayız. Kişisel hesaplarımızın ve bilgilerimizin güvenliği için telefonlar’da antivirüs programı kullanmak neredeyse zorunlu hale geldi. Piyasada yüzlerce antivirüs uygulamaları mevcut. Birçok kriter içinde değerlendirerek en iyi antivirüs uygulamalarını listelemeye çalıştık. İşte ücretsiz en iyi telefon antivirüs programları.

4.Norton Security and Antivirus

Norton Security ile android ve ios telefonunuzu virüslerden koruyabilir, bunun yanında sunduğu özelliklerle güvenliğinizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Yazılım telefonunuz için 3 farklı mod sunuyor. Koruma, Güvenlik ve Antivirüs. Kötü amaçlı yazılımlar, kaybolma, hırsızlık ve zararlı site, uygulamaların verilerinize erişmesini engelleyerek, zararlı yazılımların pil , veri tüketimi gibi risklerinden korunmanızı sağlıyor.

Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz fakat ücretli özelliklerini 30 gün deneme sürümü olarak sunuyor. Tamamen Türkçe kullanım sunulduğundan, kullanımı oldukça kolaydır. İos ve android sürümlerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

3.McAfee Security

McAfee, Cihazlarınızı kötü amaçlı yazılımlara, truva atlarına, casus yazılımlara, siber saldırılara ve kimlik avı girişimlerine karşı korur. Kayıp aygıtların yerini uzaktan belirleyin, kilitleyin veya silin. Bunun yanında belge ve dosya şifreleme , aile denetimi , ağ güvenliği gibi ekstra birçok özellik ile tam bir koruma sağlıyor.

 • Web’de Güvenli Mobil Gezinme
 • Cihaz kilitleme
 • Uzaktan Veri Silme
 • Verileri Yedekleme ve Geri Yükleme
 • Konum Bulma ve İzleme
 • Uygulama Kilitleme
 • Kaldırma Koruması

Türkçe dahil 30 dilde destek verilmektedir. Gizliliğinizi ihlal eden uygulamaları tespit etmekten arama ve sms engellemeye, hırsızlık korumasından kablosuz bağlantı güvenliğine kadar kullanıcıların Android cihazlarının güvenliğini sağlamak adına ihtiyaç duyacakları tüm seçenekleri içerir. Aşağıdaki linklerden ios ve android’ler için ücretsiz indirebilirsiniz.

2. Avast MobileSecurity

Avast MobileSecurity , Android ve iphone cihazlarda kullanabileceğiniz en başarılı yazılımlardan biridir. Uygulamanın tüm özellikleri tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.  yazılım taraması, virüslü dosyalardan truva atı temizleme, Uygulama İzinleri, Uygulama Kilitleme ve Çağrı Engelleme gibi güvenlik araçları gizliliğinizi güvenceye almak için size tam bir kontrol sağlar. Uygulama tamamen Türkçe olarak kullanılmaktadır.

Uygulamanın başlıca modları; Antivirüs Motoru, Uygulama İzinleri, Çağrı Engelleyici , Web Kalkanı, Uygulama Kilitleme. Hız ve Performans olarak cihazınızı yavaşlatmayan bu uygulama, kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Android ve iPhone telefonlarda sorunsuz kullanabilirsiniz.

 

1. 360 Security

Geldik listemizde 1. sıraya. Dünya çapında 400 milyonu aşkın kullanıcı sayısına ulaşan 360 Security, sadece bir güvenlik yazılımı değil, aynı zamanda başarılı bir mobil optimizasyon uygulamasıdır. Antivirüs korumasından, temizleme ve hızlandırma moduna, Akıllı batarya kullanımı gibi birbirinden faydalı özellikler sunmaktadır.

 

Uygulamanın başlıca özellikleri:

 • Antivirüs motoru
 • Gereksiz dosya temizleyici
 • Hafıza arttırıcı
 • Güç tasarrufu
 • Anti hırsızlık
 • Gizlilik koruma
 • Gerçek zamanlı koruma

Türkçe dil desteğinin sunulduğu uygulamanın tüm özellikleri ücretsizdir. Zararlı yazılımlardan, sistem açıklarından ve gizlilik risklerinden korumak üzere dizayn edilmiştir. Android ve iphone cihazlarda ücretsiz indirip, kullanabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan