En iyi Chrome Eklentileri 2015

En iyi Chrome Eklentileri 2015


Merhaba arkadaşlar. Chrome için kullanabileceğiniz en iyi eklentileri bir araya getirmeye çalıştık. Bu eklentileri kullanarak ofis veya kişisel bilgisayarınızı daha kullanışlı ve pratik bir hale getirebilirsiniz. Chrome’un en çok kullanılan tarayıcı olmasında, çok başarılı eklentilerin olması da etkili rol oynuyor tabiki. Tarayıcınızı daha profesyonel bir şekilde kullanarak zaman kazanabilir ve internet’ten daha fazla faydalanabilirsiniz. İnternette gezinmenizi daha da kolaylaştıran bu eklentileri şiddetle öneriyoruz. Sizlerde kullandığınız faydalı eklentileri yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Liste ilerleyen zamanlarda güncellenecektir.

İşte 2015’in en iyi Chrome eklentileri;

Better Search

İnternet’te en çok yaptığımız işlemlerden biride arama yapmak. Durum böyle olunca aramalarımızı daha verimli ve hızlı yapmak için bir eklenti kullanabiliriz. Bu konuda en başarılı eklentiyi sizlere tanıtacağız. Better Search eklentisi ile aramalarınızı daha fonsiyonel bir hale getirebilirsiniz.

Eklenti sayesinde yaptığınız aramaları yeni sayfada açmadan inceleyebilirsiniz. Bunun yanında arama konusunda birçok özelliği bulunan bu eklentiyi şiddetle tavsiye ediyoruz. Arama sonuçlarınızı vurgulayabilir , etiketler ile düzenleyebilirsiniz.

Eklentiyi ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

 

Dropbox Gmail

Son yılların en çok kullanılan bulut depolama servislerinden biri olan Dropbox kullanıcılar için oldukça faydalı bir eklentiye imza attı. Bu eklenti sayesinde Gmail hesabınızı Dropbox ile entegre bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Eklenti sayesinde dosyalarınızı Gmail üzerinden kolayca paylaşabilir , maillerinizi arşivleyebilir ve dosya düzenlemelerinizi yapabilirsiniz.

Maillerini aktif olarak kullanan ve dosyalarına her alanda ulaşmak isteyen kullanıcılar için oldukça faydalı bir eklenti.

 

Google Calendar

Google Calendar, Chrome için geliştirilmiş resmi bir eklentidir. Her zaman sırada hangi iş olduğunu bilmenizi sağlamak amacıyla Gmail, Drive, Kişiler, Google Sites ve Hangouts uygulamalarına tamamen entegre olan paylaşılabilir takvimlerle planlama için daha az, planları uygulama için daha fazla zaman harcayın.

Profesyonel bir takvim arıyorsanız Google calendar tam size göre. Chrome eklentisi olarak , android – ios ya da windows versiyonu ile uyumlu bir şekilde çalıştırabilir ve takviminize istediğiniz cihazdan kolaylıkla erişebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan