DWG uzantısı açma ücretsiz nasıl açılır

DWG uzantısı açma ücretsiz nasıl açılır


DWG uzantısı, Autocad yazılımının yerel dosya formatıdır. DWG dosyaları bir kullanıcının yazılım üzerinde yapmış olduğu tüm bilgileri içerir. Bilgisayarınızda açmak istediğiniz bir DWG dosyası var fakat bu dosyayı açmak için Autocad indirmek istemiyorsunuz. Bu durumda aşağıdaki paylaştığımız yazılımı kullanarak autocad dosyalarını açabilirsiniz.

Okuyamadığınız veya görüntüleyemediğiniz dwg dosyanız mı var? dwg dosya formatı PC’nizde nasıl açacağınıza ilişkin aşağıdaki talimatlara bakın. dwg dosyası görüntüleme veya açma yazılımı mevcutsa, görüntüleyiciyi, destekleyici yazılım bölümüne getirebilir ve Autocad Drawing File dosyasını açmak için ücretsiz bir program indirebilirsiniz.

DWG uzantısı nasıl açılır ?

Ücretsiz dwg görüntüleyici yazılımını kullanarak, bilgisayarınıza Autocad kurmanıza gerek kalmadan dwg uzantılarını açabilirsiniz. Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak yazılımı indiriyoruz.

Yazılımı indirmek için tıklayın.

Free DWG Viewer cebiniz için bir sorun teşkil etmeyecek tamamen ücretsiz olan AutoCAD dosyaları için bir görüntüleyicidir. Eğer normalde bu tip dosyalar kullanmıyorsanız ve bir AutoCAD dosyasını görüntülemek zorundaysanız oldukça yararlıdır. Free DWG Vieger sadece DWG dosyalarını değil aynı zamanda DWF ve DXF dosyalarını da destekler, yani eğer bir DWG, DWF veya DXF dosyanız varsa ve hangi programın kullanacağınızı bilmiyorsanız Free DWG viewer’ı ücretsiz indirebilir ve kullanabilirsiniz. Normal bir resim görüntüleyici gibi çalışır, yakınlaştırıp uzaklaştırabilir, döndürebilirsiniz,… Free DWG Viewer iki nokta arasındaki mesafeyi ölçmek için bir cetvel veya katman desteği gibi bazı özel araçlar da içerir. Son olarak, AutoCAD dosyalarını JPG olarak kaydedebilir; böylece bir daha ki sefere onları görüntüleyeceğiniz zaman normal fotoğraf görüntüleyiciyi kullanarak görüntüleyebilirsiniz.

Yazılımı bilgisayarınıza kurarak istediğiniz Autocad dosyalarını açabilirsiniz. İşlem hakkında sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan