Clash Of Clans Bildirimleri Açma ve Kapatma

Clash Of Clans Bildirimleri Açma ve Kapatma


Clash Of Clans Strateji oyununda bildirimleri açmak veya kapatmak için aşağıdaki resimli anlatımı takip edebilirsiniz. Oyun ilk olarak 2013 yılında yayınlandı ve kısa sürede oldukça yüksek sayıda kullanıcı sayısına ulaştı. Oyuncular iksir,altın,yeşil taş,kara iksir gibi kaynakları geliştirerek diğer rakiplerini yenmek için çalışır. Kurulan köy geliştirilerek, savunma , saldırı gibi yetenekler arttırılmaya çalışılır. Kullanıcılar , gelişimi hızlandıran özel yetenekleri Google Play Store’dan veya App Store‘dan oyun içi satın alma talebi ile satın alabilmektedir.

Eski oyuncuların bildiği gibi,  bu tarz oyunların temelini 1997 yılında Age of Empires atmıştı. Akıllı telefonlarda oyunun yayınlanması ile birlikte oyuncu sayısının artmasıyla birlikte , oyun hakkında merak edilenlerde bu oranda artmaktadır. Bildirim ayarlarını düzenlemek için aşağıdaki  adımları takip edebilirsiniz. Aşağıdaki ayarlar tüm telefonlar içi geçerlidir.

Telefon yazılımına göre adımlar yer değiştirebilir.

Ayarlar/ Uygulamalar / Clash of Clans seçeneklerini takip ediyoruz.

Uygulama bilgileri ekranında , uygulama hakkında tüm ayarları yapılandırabilirsiniz. Şimdilik sadece bildirim ayarları düzenlemek için ” Bildirimler” seçeneğine dokunuyoruz.

“Engelle: Bu uygulamalardan gelen bildirimleri gösterme” seçeneğini sağ kaydırarak , oyun tarafından gönderilen bütün bildirimleri kapatabilirsiniz. Diğer özel ayarlar için detayları okuyabilirsiniz.

Clash of Clans hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için sitemizde arama yapabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan