Cep Telefonunuz için Ücretsiz En iyi VPN uygulaması

Cep Telefonunuz için Ücretsiz En iyi VPN uygulaması


Cep telefonlarında kullanacağınız ücretsiz en iyi VPN uygulamasını sizlerle paylaşacağız. Opera VPN uygulaması ile, Android ve iPhone telefonlarda tamamen ücretsiz bir Vpn deneyimi yaşayabilirsiniz.  Vpn uygulamaları özellikle ülkemizde çok sık kulanılan servislerin başında geliyor. Kullandığınız sosyal medya uygulaması veya siteye erişimin durdurulması durumunda Opera aracılığıyla bu sınırları aşabilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen neredeyse ücretli uygulamalardan bile daha hızlı ve güvenli olduğunu söyleyebiliriz.Opera VPN ile, reklamları engelleyebilir, sanal konumunuzu değiştirebilir ve sitelerin web’de sizi izlemesini önleyebilirsiniz.

Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olduğu için amatör kullanıcılar bile uygulamayı kolaylıkla kullanabilir. Windows bilgisayarlarınıza, android telefonlarınıza veya iPhone telefonlarınıza uygulamayı indirmek için Tıklayın

Google Play , Apple store veya Windows store üzerinden de Opera VPN araması yaparak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı telefonumuza yüklüyoruz.

Uygulamayı çalıştırdığınız zaman oldukça basit bir arayüzle karşılaşacaksınız.

  1. Ekrandan VPN bağlantısı kurabilirsiniz.
  2. Menüde bağlı olduğunuz Wi-Fi için güvenlik testi yapabilirsiniz.
  3. Son menüde gezindiğiniz websiteler için güvenlik duvarını aktif edebilirsiniz.

VPN bağlantısı kurmak için “Connect” butonuna dokunuyoruz. Bağlantı kurulduktan sonra telefonunuzun bildirim ekranında “Kilit” simgesi göreceksiniz. Artık internette dilediğiniz gibi dolaşabilirsiniz.

Change region” seçeneği ile bulunduğunuz konumu değiştirebilirsiniz. (Kanada , ABD, Germany) Dilediğiniz ülkeler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Operavpn Mobil işletim sitemleri için şimdiye kadar sunulmuş en iyi VPN uygulaması olduğunu ısrarla söylüyoruz. Henüz ücretsizken , telefonunuza indirilmesi gereken uygulamaların başında geliyor. Ülkemizde ara ara bu servislerde engelleniyor fakat son engellemelerden uygulama kesinlikle etkilenmeden, sorunsuzca çalışmaya devam etmiştir. Sizlerde kullandığınız en iyi vpn uygulamalarını yorum ile bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan