Bluestacks Benzeri Programlar

Bluestacks Benzeri Programlar


 

Bildiğiniz gibi Bluestacks, android uygulamaları Windows bilgisayarlarda kullanmanıza yarayan bir yazılımdır. Bugün size Bluestacks benzeri yazılımları tanıcatağız.

Bu yazılımları kullanarak android uygulamaları kolaylıkla bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Memu

MEmu, Bluestacks Alternatifi Android Emülatörüdür. MEmu , kullanımı oldukça kolay bir yazılımdır. Diğer yazılımlarda sürekli hata alan veya kurulum konusunda sorun yaşayan kullanıcılar için oldukça kullanışlıdır. Telefonlarının şarjını sürekli bitiren oyun kullanıcıları, bilgisayar başında iken MEmu ile oyunlarını oynamaya devam edebilir.

MEmu kullanıcıların oyunlardaki kontrolleri yapılandırmalarına da izin veriyor. Kullanıcılar oyunları klavye ve fare ile oynayabilecekleri gibi gamepad gibi kontrol cihazları ile de oynayabiliyorlar.

MEmu Özellikleri

  • PC’da Android oyunları oynama
  • Masaüstü ile tam uyumluluk
  • Whatsapp, wechat ve Instagram gibi uygulamaları kullanma
  • TV yayınlarını izleyebilme
  • Özelleştirme
  • Harika bir oyun deneyimi
  • GPS konumu
  • Windows ile Android arasında dosya paylaşımı
  • APK kurulumu
  • Root mode

Yazılım resmi website: http://www.memuplay.com/

YouWave

Android telefonumuzda ya da tabletimizde oynadığımız oyunlar veya kullandığımız birçok ugulamayı Youwave sayesinde bilgisayarlarımızda kullanabiliriz. ouWave for Android Home Edition ise Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırmak üzere tasarlanmış, bu alanda sayılı olarak geliştirilmiş olan emülatörlerden biridir. YouWave for Android Home Edition program içerisinde yer alan online uygulama marketlerinden Android uygulamaları indirmenize ve bu uygulamaları yükleyerek bilgisayarınızda kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır.

Yazılım resmi website: http://www.youwave.com/

Android SDK

Android sdk geliştiricilere yönelik bir yazılımdır. Bu sdk’yı bilgisayarınıza kurarak android uygulamaları kullanabilirsiniz. Başlamak için öncelikle Google’dan SDK Manager‘ı yüklemeniz gerekiyor. Ardından onu çalıştırmalı ve Install düğmesine basarak gerekli yazılımı yüklemelisiniz.

Google’ın Android emülatörü Youwave veya MEmu gibi kullanımı kolay değildir. Kullanım açısından biraz daha karmaşık olmasına rağmen gelişmiş bir yazılım arayanlar için oldukça faydalıdır. Alternatif olarak kullanılabilir.

Uygulama bulmak ve indirmek için androidzoom tarzı websiteleri kullanabilirsiniz.

Yazılım resmi website: http://developer.android.com/sdk/index.html

Yorum Yap
0 Yorum yapan