Bip Görüntülü Arama

Bip Görüntülü Arama

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan  ve  yeni uygulamalar arasında gittikçe popülerliğini  arttıran  Bip uygulaması Turkcell tarafından 2016 yılında geliştirilen ve tüm operatörler tarafından, kullanılabilen adından da anlaşıldığı  gibi,   eğlenceli iletişim ve mesajlaşma  uygulamasıdır. Bip uygulamasını akıllı telefonunuza,  AppStore  Google Playstore ve Turkcell app market aracılığıyla, ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Öncelikle Turkcell kullanıcıları sonrasında da   Android ve İOS  kullanıcıları için, geliştirilen uygulamada bir çok farklı etkinlik ve seçenek sizleri bekliyor.

Uygulamada arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabiliyor, fotoğraf,  video ve ses kaydı gönderebiliyorsunuz. Bip uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran özelliklerden biri de,  kaybolan mesaj seçeneği ile yazdığınız mesajların bir süre sonra kaybolmasını sağlayabilmek. Ayrıca uygulamada fotoğraf düzenleme ve caps yapma gibi özelliklerde mevcut Bip uygulamasını kullanmayan kişilere de mesaj atabiliyorsunuz ve bunların hepsini internete bağlıyken hiç bir artı ücret ödemeden yapıyorsunuz.

Uygulamada yeni gelen güncellemelerle arkadaşlarınızı sesli ve görüntülü arayabiliyorsunuz ayrıca uygulamada grup mesajlaşması ve konum atma gibi çeşitli özelliklerde mevcut öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmek için, 2 seçeneğiniz var ilk olarak Turkcell kullanıcıları Bip yazıp 2222′ ye ücretsiz gönderdikten sonra size gelen linke tıklayarak, uygulamaya sahip olabiliyorsunuz. 2. bir seçenek olarak da tüm operatör kullanıcıları  AppStore  Playstore ya da Turkcell app markette arama yaparak uygulamayı indirebiliyorlar. Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuza gelen şifreyi kullanarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamada bir çok özelliğin yanı sıra dikkat çeken özelliklerden biride, görüntülü aramanın mevcut olması.

Turkcell Bip Görüntülü Görüşme

Bip uygulamasında görüntülü arama yapmak için öncelikle uygulamaya giriş yapıyoruz ardından görüntülü konuşma yapmak istediğimiz arkadaşımızla

konuşmamızı açıyoruz sağ üst köşede bulunan telefon ve artı işareti olan arama özelliğine tıklayıp gelen arama yönteminizi seçiniz uyarısında Bip seçeneğini işaretleyip, aramayı yapabiliyoruz.

Yaptığımız arama normal sesli arama ardından konuşma ekranındayken kamera seçeneğine tıklayarak, kamerayı etkinleştirip, aramayı görüntülü aramaya çevirebiliyoruz. İşte görüntülü arama yapmak bu kadar kolay. Bir iki aramadan sonra, kolaylıkla görüntülü aramaya hakim olabilirsiniz. Haydi şimdi sizde tamamen ülkemiz tarafından geliştirilen, uygulamaya sahip olun ve arkadaşlarınızla Bip sayesinde sesli ve görüntülü aramanın, keyfine varın.

Ayrıca Facebook Sayfa Birleştirme Nasıl Yapılır öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan