Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Yaz ayına girmemizle birlikte yeni evlenecek cifler arasında sürekli sorun haline gelen  beyaz eşyalar hakkında bilmeniz gereken konuları sizler için araştırdık. Hangi beyaz eşyaları almanızda fayda vardır. Hangi beyaz eşyalar kaliteli ve kullanımı kolaydır. Bu konular hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Beyaz eşya alırken nelere dikkat etmelisiniz, hangi beyaz eşyalar kalitelidir. Gibi kafanızda takılan sorulara cevap vermiş olacağız. Hangi beyaz eşyaları kullanmalıyım?

Televizyon

Hangi televizyon daha kaliteli, hangi televizyonu almalıyım gibi sorularınıza cevap vereceğiz. Öncelikle alacağınız televizyonun kontrast özelliklerine dikkat etmelisiniz. Göz yormayacak ve göz ağrılarına neden olmayacak televizyonlar tercih etmelisiniz. Bunun yanında tükettiği elektrik kısmına da bakmanız gerekmektedir. Sizin için önemli olan hem sağlıklı olması hem uygun fiyat olanı tercih etmeniz gerekmektedir. Önerebileceğimiz bazı televizyonlar şunlardır.

Bu televizyonlar içinde tercih edebileceğiniz bazı markalar bulunmaktadır. Bunlar; Vestel, Samsung, LG, Sony, Phılıps gibi markaların çok ekonomik ve sağlık açısından gözleri yormayan HD yayın ve 4K seçenekleri mevcuttur. Bu makalenin yazarı olarak kullanmış olduğum televizyon markası Vestel Smart Tv dir.

Çamaşır Makinesı

Ev hanımlarının vazgeçilmesi olan çamaşır makinesi alırken nelere dikkat etmek gerekir, hangi çamaşır makinesi daha kaliteli gibi soruları sizler için araştırdık. Öncelikle çamaşır makinesi alırken yıkama kapasitesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Yıkama kapasitesi çok olan makineler daha az elektrik yakmaktadır. Peki hangi çamaşır makinesi kullanmalıyım; bunun için en ideal markanın BOSCH marka olduğunu düşünmekteyim.

  • Bosch
  • Vestel
  • Beko
  • Samsung
  • Vestfrost

Gibi tanınmış markalar arasından bir seçeneğim olmuş olsa, BOSCH marka çamaşır makinesini tercih edebilirim. Çünkü daha tasarruflu ve daha dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Ben de evimde Bosch marka çamaşır makinesi kullanmaktayım.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi alırken dikkat etmeniz gerekenler, hangi bulaşık makinesi iyidir gibi sorulara cevap vereceğiz. Öncelikle bulaşık makinelerde yıkama kapasitesi sizin için çok önemlidir. Bir çok firmanın farklı modellerde bulaşık makineleri bulunmaktadır. Kimileri çok tasarruflu olmakla beraber kimileri de çok elektrik yakmaktadır. Aslında benim gözümde her farklı beyaz eşyaların kendine özgü kaliteli ürünleri bulunduğuna inanıyorum. Mesela Çamaşır makinesi BOSCH marka, Televizyon Samsung marka, Bulaşık Makinesi arçelik veya beko olmasını tavsiye ediyoruz. Bunlar hangi markalar;

  • Arçelik – Beko
  • Samsung
  • Bosch
  • Vestel

Gibi markalar diğer elektronik ve beyaz eşyalarda olduğu gibi, bulaşık makinesi alanında büyük bir pazar alanına sahiptirler.

Fırınlı Ocak – Ankastre

Fırınlı ocak ve ankastre alırken dikkat etmeniz gerekenler, hangi fırınlı ocak ve ankastre alınmalı, hangileri daha tasarruflu, hangileri daha dayanıklıdır sorularına cevap vereceğiz. Öncelikle pişirme kapasitesine önem göstermelisiniz. volt ve voltaj durumunu çok iyi incelemeniz gerekmektedir. Fırınlı ocak ve ankastre için herhangi bir tavsiyemiz bulunmamaktadır. Çünkü şuan bir .ok ürünün kaliteli ve sağlam olduğunu düşünüyoruz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan