Apple Watch Ekran Görüntüsü Alma

Apple Watch Ekran Görüntüsü Alma


Giyilebilir teknoloji artık iyice hayatımıza girmiş durumda. Apple’ın bu konuda en iddaalı ürünlerinden biri olan Apple Watch kullanımı ülkemizde son günlerce iyice artmış durumda. Ürün kullanımının artmasıyla birlikte Apple Watch ekran görüntüsü nasıl alınır ? Aşağıdaki işlemle ekran görüntüsü alabilirsiniz. Akıllı saat sektörü günden güne gelişmekte ve kullanıcılar tarafından çok faz rağbet görmekte. Giyilebilir teknolojinin en başarılı ürünlerinden biri olan Apple Watch ile telefon kullanımınızı daha da kolaylaştırabilir , birçok işlemlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bir süre sonra saatinizin hayatınızı oldukça kolaylaştırdığını ve bu teknolojiden vazgeçemeyeceğinizi farkedeceksiniz. Akıllı saatler hakkında ilerleyen günlerde birçok yazı ile karşınızda olacağız. Şimdi asıl konumuza dönelim.

Apple Watch Ekran görüntüsü nasıl alınır ?

Cihazınızı telefonunuzla eşleştirin.

Apple Watch‘unuzdaki yan düğmeyi basılı tutun ve ardından hemen Digital Crown’a basıp bırakın.

Ekran görüntüsü aldıktan sonra, ekran görüntüsüne telefonunuzun fotoğraflar bölümünden ulaşabilirsiniz.Fotoğraflar içinde ScreenShot seçeneğinin altında aldığınız ekran görüntüsünü bulabilirsiniz.

Peki bu ekran görüntüleri nerede işimize yarar ? Akıllı saatinizde spor verilerinizi tutan birçok uygulama bulunmakta. Bu verilerinizi sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmak veya saatinize özel uygulamalarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak için bu ekran görüntülerini paylaşabilirsiniz. Saatinizi daha verimli kullanmak için , sitemizde arama yaparak birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sorularınızı Facebook/Ozengen sayfasından bizlere iletebilir. Yorumlarınızı stemizden iletebilirsiniz. Peki sizin en sevdiğiniz Apple Watch özelliği hangisi ?

Yorum Yap
0 Yorum yapan