Android’te Yeni Trend Çember Savaşları

Android’te Yeni Trend Çember Savaşları


Android oyun dünyasına her geçen gün birbirinden keyifli oyunlar katılıyor. İşte android oyun dünyasının yeni trend oyunu Cirsle Wars ! yani Çember savaşları.

CNT Interaktif tarafından yayınlanan oyun, kısa sürede kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü ve Google Playde en çok indirilen oyunlar sıralamasında iyi bir yere geldi. Beceri oyunu sevenler’in oldukça hoşuna gidecek bu oyunda amacımız, bir çember içerisinde dönen topumuzu, diğer çemberde dönen kırmızı toplara dokundurmadan en yüksek skoru elde etmek. Giderek zorlaşan seviyeler ile oyun daha da eğlenceli bir hal alıyor.

Oyunun en önemli özelliğinden biri de hem tek kişilik , hemde iki kişilik oynayabiliyorsunuz. Müzikleri ve başarılı grafikleri ile arkadaşlarınızla kapışabilir ve bu çember savaşından galip ayrılabilirsiniz. Tıpkı diğer beceri oyunlarında olduğu gibi yüksek puanlar alarak adınızı en iyiler sıralamasına yazdırabilirsiniz.

Oyunda rahatsız edici reklamlar olmaması ve herhangi bir ücret talep edilmemesi oyunun bir diğer güzel yanı. Sizde Çember savaşlarına hemen katılın ve sıralamada yüksek sıralamalarda olmak için savaşa başlayın !

Oyundaki puanlarınızı yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Oyunu aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Çember savaşları tanıtım videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=V-fCGZJTZ80

Yorum Yap
0 Yorum yapan