Android Zombi Oyunları

Android Zombi Oyunları


Android oyun dünyası o kadar hızlı bir şekilde gelişiyorki, artık takip etmek oldukça zor olmaya başladı. Farklı oyuncu kitlesine hitap eden birçok oyun piyasaya çıkmaya başladı ve neredeyse bilgisayar oyun dünyasından daha fazla mobil oyunlar oynanmaya başladı. Bugün sizlere android telefonlarınızda oynayabileceğiniz en iyi zombi oyunlarını tanıtacağız. En kaliteli 3 zombi oyununu sizler için seçtik. Zombi oyunlarını tanıtmaya başlayalım:

Dead on Arrival 2

Dead on Arrival 2, dar koridorlarda zombi sürüleriyle savaşacağınız, aksiyon dolu bir aksiyon oyunu. Oyunda zombi kıyameti koptuktan sonra hayatta kalan insanlardan gelen yardım çağrılarına cevap veren ve zombileri dünya üzerinden silmeye çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız geniş bir silah koleksiyonuna sahip. Tabancalarla başladığımız oyunda pompalı tüfekler, makinalı tüfekler, lav silahları, roket atarlar ve ağır makinalı tüfekler gibi silahları kullanabiliyoruz.

Oyunun asıl amacı, sürekli saldırıda bulunan zombilere karşı kaynaklarınızı uygun kullanarak hayatta kalmak. Yüksek grafik kalitesi ve başarılı sesleri ile dikkat çeken oyunu aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Dead Effect

Dead Effect, FPS türünde oynanabilen , bilimkurgu bir hikayeye sahip olan başarılı zombi oyunlarından biri. Dead Effect’de bir uzay istasyonuna yolculuk ederek bu istasyonu zombi istilasından kurtarmaya çalışıyoruz. Oyunda görevleri tamamladıkça para kazanabiliyor ve bu parayı yeni silahlar satın almak ve mevcut silahlarımızı geliştirmek için kullanabiliyoruz.

Kahramanınızın özel yeteneklerini kullanarak zamanı yavaşlatabiliyor ve oyuna daha fazla eğlence katabiliyorsunuz. Grafikleri ve sürekleyici hikayesi ile dikkat çeken bir zombi oyunu. Oyunu indirmek için tıklayın:

 

 

Tiny Troopers 2: Special Ops

Tiny Troopers 2: Special Ops, takımınızı yöneterek zombilere savaş açabileceğiniz bir oyun. Farklı yeteneklerde askerlerden oluşan bir tim kurarak dünyayı zombilerden temizlemeye başlayabilirsiniz. Zombileri yok etmek için farklı silah seçeneklerini kullanabilen kahramanlarımız zırhlı araçlara ve helikopter gibi araçlara da binebiliyorlar.

Oyun grafikleri gerçekten oldukça başarılı. İndirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. iyi eğlenceler !

Oyunlar yeni versiyonları ile güncellenmiştir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan