Android Motor Yarışı Oyunları

Android Motor Yarışı Oyunları


Merhaba oyunseverler. Bugün sizlere android telefonlarda oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunları tanıtacağız. Motor yarışları en sevilen oyun türlerinden biridir. Son zamanlarda çok başarılı motor yarışları yayınlandı. İşte sizler için seçtiğimiz en eğlenceli motor yarışları..

Death Moto 2

Death Moto 2 , yarış tutkusu ve adrenalini birleştirmiş başarılı bir yarış oyunu. Oyun ile bir yandan motor yarışı yapmak diğer yandan da karşınıza çıkan zombileri öldürmeniz gerekiyor. Sadece yarış yapmak sizin için yeterli değil ve daha fazla aksiyon arıyorsanız bu oyun tam size göre.

Oyunda  hızlı yarış, kariyer, antrenman ve online gibi farklı oyun modları bulunuyor. Bu oyun modlarından o anda size en uygun olanını seçip oynayabiliyor ve eğlenceyi artırabiliyorsunuz. Birbirinden farklı motorlar seçerek oyunu daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Motocross Meltdown

Motocross Meltdown, eğlence ve aksiyon dolu bir motor yarışı. Oldukça sürükleyici ve başarılı grafiklere sahip olan oyun , telefonlarınızda oldukça güzel zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Oyunun birbirinden farklı modları bulunuyor.

Sıçrama, takla atma gibi birçok farklı akrobasi hareketleri yaptığınız oyunda ne kadar tehlikeli gösteriler yaparsanız o kadar fazla puan alıyorsunuz. Kendinize özel motorlar dizayn ederek motorunuzla oyuna devam edebilirsiniz.

Bike Race Free

Bike Race Free, flash oyunlardan hatırlayacağınız basit bir görünüme sahip. Bu tarz oyunlar genelde küçük yaşta oyuncular tarafından tercih ediliyor fakat Bike Race Free o kadar sürükleyici ve eğlenceli bir akışa sahip ki büyük, küçük bütün oyuncular tarafından oynanır cinsten bir oyun.

Oyunda asıl amacımız tehlikeli hareketler yaparak pisti tamamlamak. oyunda 150’den fazla pist ve 20’den fazla farklı dünyalar bulunuyor. Bunun yanında birçok farklı motor ile kendinize özel motorları seçebilirsiniz.

Her yaşta oyuncuların eğlenceli zaman geçireceği bu oyunu şiddetle öneriyoruz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan