Android Kayıtlı Wireless Şifresini Görme

Android Kayıtlı Wireless Şifresini Görme


Bildiğiniz gibi Windows işletim sistemlerinde girmiş olduğunuz wireless şifrelerini görmek için gerekli ayar ve menüler bulunmaktadır. İşlemle alakalı resimli anlatıma sitemizden ulaşabilirsiniz. Peki Cep telefonlarında daha önce girdiğimiz Kablosuz – wireless bağlantı şifresini nasıl görebiliriz ? İşlemle alakalı, kolay ve kullanışlı bir uygulamayı sizlerle paylaşacağız.

Uygulama aracılığıyla telefonunuzda daha önce girmiş olduğunuz ağın şifresini görebilirsiniz. Telefonunuzda daha önce girdiğiniz bu ağların şifresi daha sonra başkalarıyla paylaşmak için , bilgisayarınızdan girmek için veya buna benzer birçok durumlardan dolayı tekrar gerekebilir. Eğer şifreye ulaşmakta zorlanıyorsanız burada yapılacak en kolay yöntem, telefonunuzdan girdiğiniz şifreyi kontrol etmek olacaktır.

Öncelikle uygulamamızı Google Play marketten indiriyoruz. Uygulamayı indirmek için Tıklayın

Uygulamayı kurduktan sonra Wifi Password Recovery menüsüne giriş yapıyoruz.

Açılan ekranda Wireless şifreleri görebilirsiniz.

SSID: Kablosuz yayın adı

Psk: Kablosuz şifresi

Key MGMT: Şifreleme metodu

  • Şifreleri görebilmek için daha önce bu ağa bağlı olmanız gerekmektedir.
  • Uygulama ile şifresi bilinmeyen ağların şifresi öğrenilemez.
  • Wifi recovery sadece şifresi unutulan ağlarda kullanılan bir uygulamadır.

Uygulama reklamsız bir şekilde kullanıma sunulmuştur. Ayrıca uygulamayı kullanmak için cihazınızın rootlu olması gerekmektedir. Rootlu olmayan cihazlarda uygulama çalışmamaktadır. Soru ve sorunlarınız için yorum gönderebilir veya Facebook sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan