Android iPhone Dragon City Değerli Taş Hilesi Güncel

Android iPhone Dragon City Değerli Taş Hilesi Güncel


Android, iPhone telefonlarda ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve sürekli çalışan Dragon city hilesini sizlerle paylaşacağız. Görevleri atlama, ejdarha büyütme gibi bütün engelleri aşarak hızlı bir ilerleme göstermek için taşlarınızı arttırmanız herekmektedir. Bu taş hilesi ile neredeyse sınırsız değerde taşlara sahip olarak oyunda hızla ilerleyebilirsiniz.

Hilenin yapımı oldukça kolaydır. Hazır bir site olan hile sitesine giriş yapıyoruz ve bu sitedeki adımları takip ediyoruz. İşlemleri tamamladıktan sonra hesabınızda değerli taşlar kazanırsınız. Bu taşlar kalıcıdır ve hesabınızdan silinmez. Hile sonrası banlanma veya oyundan engellenme gibi bir ihtimal yoktur. Taşların hızlı artışından dolayı kısa süreli olarak hesabınıza giriş yapamayabilirsiniz.

Sayfaya giriş yapmak için Tıklayın.

İlk alana oyun kullanıcı adımızı veya e-mail adresimizi yazıyoruz.

Platform ekranında “ios, android, mac, windows” sistemlerinden birini seçiyoruz ve Connect seçeneğine tıklıyoruz.

Bağlantı kurulduktan sonra ekranda yüklenmesini istediğiniz tutarı seçin. Seçenekleri işaretledikten sonra “Hack Now” seçeneğine tıklayın.

Kullandığınız sisteme göre ekranda sizi yönlendiren uyarılar göreceksiniz. Bu uyarılarda belirtilen işlemleri yaparak devam edin. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra oyunu tekrar açıp, taş sayınızı hızlı bir şekilde arttığını görebilirsiniz.

Bu aşamalarda reklamlara tıklamanız veya telefonlar için uygulama indirmeniz talep edilebilir. Hilenin aktif olması için bunları yapmanız gerekmektedir.

İşlemler sırasında hata alıyorsanız, aldığınız hatayı yazmanız halinde tekrar yardımcı olabiliriz. Eğer resimli anlatım yeterli olmadıysa Video anlatımı izleyerek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Video anlatım:

https://www.youtube.com/watch?v=j3kxIiJ6-Io

Yorum Yap
0 Yorum yapan