Akıllı Telefon ile Film Nasıl indirilir

Akıllı Telefon ile Film Nasıl indirilir


Akıllı telefonlarda film indirmek için kullanabileceğiniz, güzel bir uygulamayı sizlere tanıtacağız. Film izleme alışkanlıkları , internet ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklılıklar gösteriyor. Eskiden büyük ekranlarda , ses sistemlerinde izlediğimiz filmleri artık telefonlarımızda online olarak izliyoruz. Peki bu filmleri nasıl indirebiliriz ?

AVD Video İndirme Yöneticisi , uygulaması telefonumuzdan film indirmek için kullanabileceğimiz , bu konudaki en başarılı uygulamalardan. Uygulama kullanımı tamamen ücretsizdir. Dizi veya film sitelerinden izlediğiniz videoları, aynı anda kaydedebilir, izleyebilirsiniz. Bazı telif hakları ve Google politikaları gereği “Youtube” videolarını uygulama aracılığıyla indiremiyoruz. Uygulamanın video indirme dışında birçok özelliği mevcut. Video kalitesinden seçimi, video araştırma, medya player ve güvenlik korumaları gibi film izlemenizi kolaylaştıracak birçok özelliği kullanabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

İndir

  1. Uygulamanın kullanımı oldukça basit.
  2. İndirmek istediğiniz videonun linkine tıklayıp, aksiyon menüsünden “Video indirme yöneticisini” seçin.
  3. Video otomatik olarak inmeye başlayacaktır. İndirme işlemini ekranın en üst kısmında takip edebilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyalar’ı galeride görebilirsiniz. /mnt/sdcaar/Download. Reklamsız görünüm ve kullanım için ücretli sürüme geçmeniz gerekiyor. kullanımınızı etkileyecek kadar sık görünmediğinden ücretsiz sürüm de işinizi görecektir.

Not: Telif hakkı ile korunan bir videoyu indirmek ve izlemek yasaktır ve yaşadığınız ülkenin yasaları ile düzenlemektedir. Video Catcher’in yanlış kullanımı ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Video İndirme Yöneticisinin yanlış kullanımından dolayı doğabilecek her türlü yükümlülükte MBFG’yi zarardan uzak tutacağınızı kabul ediyorsunuz.

Güncelleme 2019

Yorum Yap
0 Yorum yapan