360 Total Security Nasıl Kaldırılır

360 Total Security Nasıl Kaldırılır


360 Total Security ücretsiz olarak bilgisayarınıza kurabileceğiniz bir antivirüs programıdır. Yazılım hızlandırma ve gereksiz dosya temizleme gibi birçok özelliği vardır. Sisteminizde yer alan çöp dosyaları tespit edebilen 360 Total Security bu dosyaları tek tıklamayla silmenize ve bilgisayarınıza bağlı sabit diskinizin performansını artırarak boş depolama alanı kazanmanıza olanak sağlıyor. Genel anlamda kullanıcılar tarafından beğenilse de birçok eksi yanları vardır tabiki. Özellikle kurulum ve kaldırma aşamasında kullanıcılar tarafından çok fazla şikayet edilmektedir.

Yazılım gereksiz dosyaları silme ve diskinizde yer açma konusunda oldukça işlevsel bir özellik sunuyor. internet üzerinden ücretsiz olarak indirilen programların yanında habersiz olarak bilgisayarınıza bu yazılımı kurmuş olabilirsiniz. Windows, Macintosh ve android cihazlarda yazılımı kaldırmak için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Denetim MasasıTüm Denetim Masası ÖğeleriProgramlar ve Özellikler yolunu takip ederek Program ekle / Kaldır‘ı açınız.

360 Total Securty programını kaldırmak istediğinizden emin misiniz ? sorusuna devam diyoruz ve karşımıza çııkan kaldırma seçeneklerini onaylayarak kaldırma işlemine devam ediyoruz.

Yazılım ilk yayınlandığında kaldırma konusunda oldukça inatcı olsada yeni sürümlerde yazılımı kaldırmak oldukça kolaylaşmıştır.  QHActiveDefense.exe uzantısı ile arkaplanda çalışan yazılım, sisteminizin çalışmasını yavaşlatmaktan ziyade hız konusunda fayda sağlamaktadır fakat kullanıcıların izni olmadan bilgisayar’a yüklenmesi, güven vermemektedir. Bu yöntemleri kullanarak yazılımı kaldıramadıysanız Revounistaller tarzı programlar ile tekrar kaldırmayı deneyebilirsiniz. Sitemizde arama yaparak yazılımların resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz. 360 Total Security ücretsiz antivirüs yazılımları sıralamasında gün geçtikçe üst sıralar’a çıkmaktadır. Yazılım hakkında sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan