%100 Çalışan “Trivia Crack” Chrome ve Android Hilesi

%100 Çalışan “Trivia Crack” Chrome ve Android Hilesi


Merhaba Ozengen.com takipçileri. Son zamanların oldukça ilgi çeken , bilgi yarışması oyunu “Trivia Crack” hileleri hakkında kullanıcılardan birçok talep geliyor. Bugün sizlerle sürekli güncel olan ve çalışır durumda olacak hilemizi paylaşacağız.

Hile’nin şimdilik 2 farklı kullanım alanı vardır. İlerleyen zamanlarda farklı platformlar içinde yayınlanacaktır.

  1. Chrome tarayıcı
  2. Android cihazlar

Bilgisayarlarınızda Chrome tarayıcınıza yükleyeceğiniz bir eklenti ile ve Android cihazlarınız için yayınlanan versiyonu cihazınıza yükleyerek hileyi kolayca çalıştırabilirsiniz. Öncelikle Chrome tarayıcılarda hilenin nasıl çalıştığına gözatalım.

1. Trivia Crack Hile Chrome’da nasıl çalışır ?

Öncelikle hilenin Chrome eklentisini indirmek için #Tıklayın

Chrome’a ekle” seçeneğine tıklayarak eklentiyi tarayıcınıza yükleyin. Eklenti ücretli olarak kullanıldığı için ücretsiz 2 gün kullanım hakkın vardır. Eklentiyi ücretsiz olarak kullanabilmek için ;

Ücretsiz sürüm indirmek için #Tıklayın

Eklentiyi indirdikten sonra Chrome uzantılar seçeneğine girerek, “Geliştirici modu” “Paketi açılmış uzantı yükle” seçeneklerini işaretleyip indirdiğiniz dosyayı seçip yükleyin.

Yüklemeleri tamamladıktan sonra Chrome tarayıcınızı kullanarak oyuna giriş yapın. Görselde gördüğünüz sağ üst köşede bulunan simgeye tıklayarak bütün sorulara otomatik olarak cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

Hile devamlı güncellenerek aktif olacaktır. Video anlatımınıda izleyerek işlem hakkında bilgi alabilirsiniz.

2. Trivia Crack Hile Telefonda nasıl çalışır ?

Telefonlarda işlemi yapmak daha kolaydır. Öncelikle aşağıdaki dosyayı telefonumuza indiriyoruz.

Android Trivia Crack hile V20 version indirmek için #Tıklayın

V20 versiyon Sınırsız kuruş, can , alışveriş ve soru cevap özellikleri içermektedir. Linkle tıklayarak “.APK” dosyasını telefonunuza indirip kurunuz. Ayrıca hile sayesinde oyunu tamamen reklamsız oynayabilirsiniz.

2 yöntemde kesinlikle çalışmaktadır. Dosyalar virüs kontrolünden geçirilmiştir ve Yandex.Disk ile kolayca indirebilirsiniz. Chrome eklentisi’ni kullanmadığınız zamanlarda devre dışı bırakmanızı öneririz. Yöntemler hakkında soru ve sorunlarınızı bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan