Genel,

Uzmanlardan Cep Telefonu Tavsiyesi

Cep telefonu nedir? Eğer herhangi bir yerden birini aramak için izin verir sadece bir cihaz olduğunu düşünüyor musunuz? Bu küçük gadget ‘tan çok daha fazlası var! Nasıl daha iyi cep telefonu deneyimi hakkında bilgi edinmek için, aşağıda bulunan büyük ipuçları tüm izleyebilirsiniz.

Telefonunuzdan bellek çok alacak hava veya uygulamalar üzerinden güncelleştirmeleri kabul etmeyiniz. Bu, uzun vadede performansını düşürür ve sahip olduğu işlem gücünü azaltır. Belleği korumak için yalnızca ihtiyacınız olan şeyi telefonunuza eklediğinizden emin olun.

Cep telefonunuzdaki pilin bazı ayrılmış güç olduğunu biliyor muydunuz? Eğer cep telefonu pil ölü olduğunu bulursanız, ve bunu şarj etmek için hiçbir yolu yok, USSD girin “* 3370 #”. % 50 ‘ e kadar güç artışı görürsünüz. Bu yedek güç, telefonunuzu bir dahaki şarj ettiğiniz zaman şarj edecektir.

Güvenilir bir kaynaktan olduklarını bilmiyorsanız herhangi bir uygulama indirmeyin. Herkes bir uygulama yapabilir ve satabilir. Bazen, izleyiciler veya diğer istenmeyen şeyler içinde vardır. Kişi veya şirket saygın olduğunu bilerek telefonunuzda bir virüs veya izci alma şansını azaltacaktır.

Uzatılmış garanti korumasını dikkatli olun. Ek olan bu maliyetler sadece daha fazla para maliyeti. Cep telefonunuzun bir sorunu var bağlı ise, çoğunlukla o temel garantisi ile kapsanan yıl olur. Artı, birçok kişi yıllık yeni cep telefonları için tercih, bu yüzden gerçekten buna değer değil genişletilmiş garanti.

Eğer cep telefonunuzdan Internet kullanıyorsanız, virüsler karşı korumak için yazılım yükleme hakkında düşünmek gerekir. Birçok kişi bu bilmiyorum, ama hackerlar bir bilgisayara yapacağını aynı şekilde telefonunuza erişim olabilir. Bu sorunla mücadele yardımcı olacak ücretsiz indirilebilir yazılım Online bol bulabilirsiniz.

Cep telefonunuzun ekranı için kapakları ile rahatsız etmeyin. Cep telefonu ile deneyiminizi artırabilir birçok aksesuar vardır; cep telefonu genellikle onlardan biri değildir kapsar. Çoğu cep telefonu ekranları zaten çizilmeye dayanıklı ve plastik kapak sadece dokunmatik ekran daha az duyarlı hale verecektir.

Pil için her zaman kullanılabilir bir şarj cihazı olduğundan emin olun. Eğer araba, ev ve ofis bir varsa, ihtiyacınız olan her zaman telefonunuzu şarj etmek mümkün olacak. Belirli kullanımlar çok fazla pil gücü alır. Bu şekilde pil gücünü kaybetme kaçının.

Eğer bir akıllı telefon varsa, her birkaç günde tamamen kapatmak için iyi bir fikirdir. Sadece güç ve sonra tekrar açmak için birkaç dakika sürer. Bu, gereksiz verilerin belleğinizi temizlemeniz ve telefonunuzun daha optimum şekilde çalışmasını sağlamak için yardımcı olacaktır.

Eğer her zaman cep telefonu belirli bir marka sadık bir müşteri iseniz, diğer seçenekleri ile deney korkmayın. Belirli bir arayüz veya ekran düzeni alışkın olabilir iken, açık bir zihin tutun. Telefonlar diğer türleri bir göz alarak işlevselliği yepyeni bir dünya açabilir.

Bu sürüş söz konusu olduğunda sizin devlet cep telefonu yasaları biliyorum. Birçok eyalette, bir cep telefonu ve sürücü üzerinde metin yasadışı. Senin devletinde Teknik olarak yasal olsa bile, hala iyi bir fikir değil. Birçok kaza metin mesajlaşma nedeniyle oluşur. İletişim kurmalısınız, eller serbest bir cihaz kullanarak arayın veya metin yolundan çekin.

Telefonunuzdaki kameralar optik yakınlaştırma kullanmaz unutmayın. Daha iyi bir atış istiyorsanız, konuya yakınlaşın. Zoom için akıllı telefonlar üzerine uygun alabilirsiniz yabancı lensler vardır.

Eğer bir genç var ve onlar yeni bir telefon ihtiyacı vardır, onları bir ön ödemeli satın düşünmek gerekir. Bu çok fazla telefon kullanarak ve büyük bir fatura kadar çalışan onları durduracak. Onlar metinler belirli bir tahsis var biliyorum kez daha disiplinli olacak, dakika ve aylık kullanılabilir veri konuşun.

Cep telefonunuzun bir saati varsa, aynı zamanda bir alarmı vardır. Bunu sizi uyandırmak ya da neredeyse her şeyi hatırlatan için kullanabilirsiniz. Bir saatin olması sizi kurtarır. Telefonunuz yaklaşan bir etkinliğe sahip olduğunda size hatırlatırsa zaman izini kaybetmezsiniz.

Cep telefonunuzda önemli aramalar eksik önlemek için GrandCentral kullanmayı deneyin. Konumunuz ne olursa olsun bu ücretsiz hizmeti kullanabilirsiniz. Bu en fazla altı satır korumak ve onları aynı anda halka olması sağlar. Ayrıca sesli posta, Gmail, SMS erişimi ve çok daha fazlası gibi ek özelliklere sahiptir.

Her zaman cep telefonunuzu korumak doğru şekilde korunmaktadır. Onlar düzeltmek veya tamamını değiştirmek için çok para mal olabilir. Bir ekran koruyucusu her zaman satın aldığınız ilk şeydir. Bunu güvenli tutmak için de zor bir Case istemek gerekir.

Mümkünse, cep telefonunuzda sürüş ve konuşurken bir eller serbest cihaz kullanın. Bu size sokakta sürüş yaparken mümkün olduğunca güvenli olduğunu garanti eder. Bazı arabalar şimdi bu bir özellik yerleşik olarak veya telefonunuza tutarak olmadan konuşmak için izin veren bir cihaz satın alabilirsiniz.

Bir cep telefonu, tabii ki, arama yapmanıza olanak sağlar, ama Ayrıca metin mesajları gönderebilirsiniz, fotoğraflar, videolar, hatta ipotek ödemeleri hesaplamak veya sonraki büyük roman yazmak. Telefonunuz ile daha fazlasını yapabilmek için, bu ipuçlarını kullanmak için koymalısınız. Ne kadar erken, o kadar iyi!