Sosyal Medya,

Twitter’ın Vine Kararı Şaşırttı

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram ve Facebook’un yakaladığı başarı karşısında Twitter her geçen gün biraz daha kan kaybetmeye başladı. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olarak biliniyor Twitter. Son dönemde yayınladığı güncellemeler yeteri kadar beğenilmeyen ve istediği kullanıcı sayılarına bir türlü ulaşamadı bu platform. Twitter, diğer sosyal medya uygulamalarını yakalamak için yeni adımlar atmaya başladı. Twitter’ın Vine Kararı beklenmedik bir karar oldu. Sürekli yeni güncellemelerle gündeme gelen sosyal medya uygulamasının bu noktada son attığı adım ise daha çok zararı karşılama yönünde oldu.

Zira gelen haberlere göre Twitter’ın yaklaşık olarak 300 kişiyi işten çıkaracağı açıklanmıştı. Personel çıkarmaya kadar varan işlemlerden sonra Twitter’ın neden böyle bir karar aldığı da ortaya çıktı. Verilen bilgilere göre Twitter’ın böyle bir karar almasının nedeni artık bekleneni vermeyen ve Instagram Snapchat gibi uygulamaların gerisinde kalan Vine uygulamasını kapatmak. Twitter’ın Vine Kararı, Vine’in sonu oluyor… Vine uygulamasına son vereceği açıklanan Twitter’ın bu nedenle işte çıkarmalara imza atacağı ve işten çıkarılacakların da Vine genelinde çalışanlardan olacağı da açıklandı. İlerleyen dönemlerde Twitter’ın benzeri bir karar alıp almayacağı ya da alınan kararın yine işten çıkarmalara konusunda mı olacağı ise şuan merak konusu.

https://www.instatakipci.com/

Twitter’ın Vine Kararı Şaşırttı
4.5 (89.84%) 451 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram Prisma Filtresi İçin Yeni Güncelleme başlıklı makalemizde Instagram filtreleri, Instagram Prisma ve Instagram Prisma filtresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Twitter Twitpic Şok Açıklaması