Sosyal Medya,

Twitter Uyku Ayarı Nedir?

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 Twitter Uyku Ayarı Neden Tercih Edilmektedir?

    • 1.1 Twitter Uyku Ayarı Nasıl Ayarlanır?

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Kurulduğundan bu yana kısa sürede sosyal medyanın en popüler mecralarından birisi haline gelen Twitter uygulamasında güncelleme işlemlerini sizin ayarladığınız saat aralığında yapılmasını sağlayabileceğiniz bir uyku ayarı mevcut bulunmaktadır.

Twitter Uyku Ayarı Neden Tercih Edilmektedir?

Twitter Uyku ayarı ile beraber güncelleme işlemleri kullanıcıların belirttiği saat aralıklarında yapılmaktadır. Yapılan bu ayarlar sonrasında kullanıcıların belirledikleri saat aralığında güncellemeler devreye alınmaktadır. Pek çok kullanıcı internet paketlerinden tasarruf etmek için de bu uygulamayı tercih etmektedir.

Twitter Uyku Ayarı Nasıl Ayarlanır?

Twitter uyku ayarı için aşağıdaki yolları izlemeniz yeterli olacaktır. Böylece herhangi bir problem ile karşılaşmadan kolayca ayarladığımız güncellemeler belirtiğimiz saat aralığında yapılacaktır.

Öncelikle Twitter hesabına bir cep telefonundan yahut bir bilgisayarından giriş yapılması gerekmektedir. Hesaba giriş yapıldıktan sonra sağ üst kısımda bulunan ”Profil” sekmesine tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekran bilgilendirmesinde görünen ”Ayarlar ve gizlilik” sekmesine tıklıyoruz. Twitter uygulamasında güncelleme açma ve kapatma işlemleri aynı ekran ve işlem üzerinden sağlanmasından ötürü karşımıza çıkacak olan ekran bilgilendirmesinde ”Mobil” sekmesi karşınıza çıkacak. Devamında ”Mobil” sekmesine tıklayıp ayarlara devam ediyoruz. En son halde de ayarlarımızın son bölümüne geldiğimizde ise bu ekranın hemen altında bulunan sekmeler içerisinde, Uyku ayarları sekmesi karşınıza çıkacak altında da kısa bir bildirim olarak ‚‘‘Kısa mesaj yoluyla Twitter ile yapabileceğin her şeyi bilmek ister misin?‘‘ uyarısı göreceksiniz.  Gelecek olan ekran üzerinde ‘‘Bu saatler arasında güncellemeleri kapat”  yazısının sol tarafında bulunan küçük kutucuğa tıklayarak uyku ayarlarını açma ve kapama adımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde yapılan işlem ayarları sonrasında sorun yaşamadan belirlediğiniz güncellemeler yapılacak ve belirtiğiniz saat aralığında ele alınacaktır. Bu işlemi sağladıktan sonra ”Değişikliği kaydet” diyerek kaydetmeyi unutmayınız.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  NASA Instagram Hesabından Juno’nun İlk Görüntüsünü Paylaştı

Twitter uyku ayarı nedir konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Twitter’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Twitter takipçi satın alma ve Twitter beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Twitter uyku ayarı konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Twitter Uyku Ayarı Nedir?İçeriğimize oy verebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Facebook Sayfası Nasıl Açılır? başlıklı makalemizde facebook sayfa ve facebook sayfası açma hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube