Sosyal Medya,

Twitter Uygulaması ‘nı Google Satın Alabilir

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Twitter uygulaması ve diğer sosyal medya uygulamaları arasındaki yarış son dönemde iyiden iyiye artış göstermeye başladı. Özellikle daha fazla kullanıcı kazanmak için sosyal medya uygulamalarının sürekli olarak yeni güncellemeler yayınladığını da biliyoruz. Yayınlanan yeni güncellemeler ile beraber rakip sosyal medya uygulamalarını geride bırakmaya çalışan uygulamalardan birisi de Twitter uygulaması. Son dönemde Instagram ve Snapchat’in yakaladığı yükselişe karşılık Twitter biraz daha geride kaldı. Son dönemde bu sorunları çözebilmek ve kaybettiği yeri geri kazanabilmek içinde bir dizi yeni önlemler almıştı. Bunun için sürekli yeni güncellemeler yayınlayan ve son olarak yayınladığı güncelleme ile karakter sınırını kaldıran Twitter ne yazık ki istediğini bir türlü alamadı.

Diğer sosyal medya uygulamalarına göre bu şekilde artık geride kalmaya başlayan Twitter için ise artık çok daha somut adımlar atılacağı konuşulmaya başlandı. Gelen haberlere göre ise söz konusu sosyal medya uygulaması satışa çıkarılabilir. Sadece satış ihtimali bile sosyal medya uygulamasının yeniden gündeme gelmesine de neden oldu. İlk olarak Twitter’ı ise Google’ın satın alacağı haberlerinin gelmeye başladığını belirtelim. Google bu konuda somut bir adım attı mı? Yoksa satış için henüz tüm bunlar iddialardan mı ibaret bilinmez… Ama Twitter’ın böyle devam ederse oldukça zor günler geçireceği de kesin.

https://www.instatakipci.com/begeni

Twitter Uygulaması ‘nı Google Satın Alabilir
4.5 (89.39%) 196 votes


Bir önceki yazımız olan Snapchat Kullanıcı Sayıları nı Arttırmaya Başladı başlıklı makalemizde instagram, Instagram Snapchat ve Snapchat hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Twitter’ın Vine Kararı Şaşırttı