Sosyal Medya,

Snapchat Yeni Akıllı Gözlük Duyurdu

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Snapchat Yeni Akıllı Gözlük lerini Duyurdu. Sosyal medya uygulamaları arasında yaşanan kullanıcı kazanma yarışı ile beraber sürekli sosyal medya uygulamalarının yeni atılımlar yaptığını biliyoruz. Ardı ardına yayınlanan güncellemeler ile beraber kullanıcıların daha fazla ilgisini çekmek ve daha çok kullanıcıya ulaşmayı amaçlayan sosyal medya uygulamaları haliyle son dönemde sürekli olarak yeni güncellemeler haberleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaya başladı. İşte bu uygulamalardan birisi de Instagram’a rakip olarak gösterilen Snapchat uygulaması. Genel olarak resimlerin hikayesi paylaşımları ile gündem olan ve bu alanda sürekli yeni kullanıcılarda kazanmaya başlayan Snapchat, son günlerde ise Instagram’ın ataklarına cevap vermek için birçok yeni güncelleme daha yayınlanamaya da başlamıştı.

Güncellemelerine artık yavaş yavaş alışmaya başladığımız uygulamanın kullanıcılara son verdiği haber ise epey bir ilgi uyandırdı. Zira bu kez söz konusu uygulama güncellemeleri ile beraber değil de yeni akıllı gözlükleri ile gündeme geldi. Aslında bir güneş gözlüğü olarak değerlendirebileceğimiz Spectacles gözlüklerini tanıtan uygulama artık kullanıcıların bu gözlüklerle beraber video çekebileceklerini ve çekilen videolarında uygulama üzerinden paylaşılacağı da belirtildi. 10 saniyelik videolar çekmeye imkan sunan gözlüklerin uygulama yarışında Snapchat’i ne kadar öne çıkaracağı ise merak konusu. Zira henüz yeni gözlüklerin ne kadar ilgi gördüğünü söylemek oldukça zor. Fakat Snapchat Yeni Akıllı Gözlük hamlesiyle beraber kullanıcılardan da beğeni kazanacağı kesin.

https://www.instatakipci.com/youtube/abone-satin-al

Snapchat Yeni Akıllı Gözlük Duyurdu
4.6 (91.33%) 270 votes


Bir önceki yazımız olan Twitter Uygulaması ‘nı Google Satın Alabilir başlıklı makalemizde Instagram Twitter, Twitter ve Twitter güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Arama Geçmişi Temizleme Sorunu