Sosyal Medya,

Snapchat UygulamasınaBir Kötü Haberde Apple’dan

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Yayınlandığı ilk andan itibaren ilginç yapısı ile büyük oranda beğeni toplayan Snapchat uygulamasına kötü bir haber. Başta sosyal medya devi Facebook’un durumdan rahatsız olmaya başlamasıyla beraber Snapchat’e karşı öne geçmek için adımlarda atılmaya başlanmıştı. Bu noktada ilk olarak uygulamanın rakiplerinden en farklı özelliği olarak gösterilen resimlerin hikayesi özelliği Instagram uygulamasına dahil edilmişti. Instagram’a gelen güncelleme sonrasında Snapchat’e de geride doğru gitmeye başladığı yani kullanıcı kaybettiği haberleri yapılmıştı. Takip sosyal medya uygulamalarının bu adımlarından sonra şimdi ise bir adımda Apple tarafından geldi.

Zira Apple yaptığı açıklamada kendi sosyal medya uygulamasının üzerinde çalıştığını belirtti. Söz konusu sosyal medya uygulamasının ise şuan için ortaya çıkmış değil. Fakat bir süredir Apple iPhone kullanıcılarının Snapchat uygulamasında olduğu gibi resimleri değiştirmelerine olanak sağlıyor. Bu sayede de kullanıcılar doğrudan Snapchat’in üzerinde fotoğraf hazırlamış gibi fotoğraflarını paylaşabiliyor. İddialara göre söz konusu çalışma aslında bir deneme ve Apple yakın bir dönemde Snapchat’e benzeri bir sosyal medya uygulaması yayınlayacak. Uygulamanın detaylarının neler olacağı ve bu durumun Snapchat uygulamasını nasıl etkileyeceği ise şimdilik merak konusu olarak kaldı. Zira Apple henüz bu konuda bir açıklama da yapmadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/yorum

Snapchat UygulamasınaBir Kötü Haberde Apple’dan
4.4 (88.23%) 158 votes


Bir önceki yazımız olan Prisma Uygulaması Artık İnternetsiz Çalışacak başlıklı makalemizde Instagram uygulamaları, Prisma ve Prisma güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Gizli Yorumlar Özelliği Kullanıma Alıyor