Sosyal Medya,

Sinem Kobal Instagram Hesabından Yorumlara Engel İle Tepki Gösterdi

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Bir dönem adı Arda turan ile anılan ünlü oyuncu Sinem Kobal Instagram hesabından yorum engeli ile takipçilerine tepki gösterdi. Sinem Kobal kısa süre sonra Arda Turan ile nişanlanarak gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu Arda Turan ile uzun süren beraberliklerini ise evlilikle değil ayrılıkla sonuçlandırmıştı. Herkes evlenmelerini beklerken bir anda ayrılık kararını açıklayan Arda Turan ve Sinem Kobal bu süreçten sonra sürekli sosyal medyada da konu olmayı başarmıştı. Uzun süre önce ayrılan ikilinin ayrılmalarının ardından ise Sinem Kobal yeni bir ilişkiye başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde de Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine giren Sinem Kobal’a hala sosyal medya üzerinden Arda Turan soruları gelmeye devam ediyor.

Son olarak Arda Turan’ın maçta ortaya koyduğu kötü performansı nedeniyle ıslıklanmasının ardından bir kez daha Sinem Kobal Instagram hesabından Arda Turan ile ilgili mesajlar gönderilmeye başlandı. Instagram hesabı üzerinden birçok kişiden bu yönde mesajlar alan ünlü oyuncu ise gelen mesajlara bir hayli sinirlendi. Takipçilerinden gelen mesajları silmekle yetinmeyen ünlü isim bu şekilde mesaj gönderen tüm kullanıcıları engelledi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/igtv/yorum

Sinem Kobal Instagram Hesabından Yorumlara Engel İle Tepki Gösterdi
4.4 (88.82%) 127 votes


Bir önceki yazımız olan Oktay Kaynarca Instagram Üzerinden Yaptığı Paylaşımla Veda Mesajı Verdi başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Oktay Kaynarca ve Oktay Kaynarca Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Yeni Güncelleme İle Gelen Özellik