Sosyal Medya,

Simone Zaza Instagram Hesabından Özür Diledi

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Penaltı atmak için son anlarda oyuna alınmasına karşın penaltıyı farklı bir şekilde dışarı atan Simone Zaza Instagram ortamında bir anda eleştirilerin hedefi oldu.Her ne kadar ülkemiz şansız bir şekilde EURO 2016’ya erken veda etmiş olsa da turnuva büyük bir coşku ile devam ediyor. Son olarak çeyrek finallerin yapıldığı turnuvada yavaş yavaş güçlü rakiplerde birbirleriyle eşleşmeye başladı. Geçtiğimiz haftada erken finallerden biri olarak gösterilen İtalya ile Almanya arasındaki maç gündeme gelmişti. Büyük bir mücadeleye sahne olan maçta ise beraberlik bir türlü bozulmadı. Normal süresi birer gol ile tamamlanan maçın uzatmalarında da eşitlik bir türlü bozulmadı. Her iki takımın üstünlük gösteremediği maç ise penaltılara kadar gitmişti. Penaltılarda da bir türlü bozulmayan eşitlik sıralı penaltılarda bozulmuş ve Simone Zaza’nın topu dışarı atmasıyla Almanya maçı kazanmıştı.

Ünlü futbolcu gelen bu eleştiriler karşısında ise Instagram hesabından bir özür mesajı yayınladı. Yayınlanan mesajda “Özür dilemenin de ötesinde, bu takımla yaşamış, sevincine ortak olmuş, inanmış ancak sonunda acı çekmiş herkes için üzgünüm. “Durumun bilincindeyim ve bu konuda üzerime düşen sorumluluğu üstleniyorum.” İfadelerini de kullanan başarılı futbolcu tüm halkından özür diledi. Fakat bu paylaşımın ardından bile ünlü futbolcuya tepki mesajları gönderilmeye devam etti.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/twitter/begeni

Simone Zaza Instagram Hesabından Özür Diledi
4.5 (90%) 196 votes


Bir önceki yazımız olan Facebook Paper Uygulaması Kullanımına Son Verdi başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Paper ve Facebook Paper kaldırılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sinem Kobal Instagram Duygusal Paylaşım