Sosyal Medya,

Selena Gomez Instagram Takipçilerini Bıraktı

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 Selena Gomez Instagram Takipçilerini Neden Bıraktı ?

    • 1.1 Kimleri Neden Takipten Çıkardı Bilinmiyor

      • 1.1.1 Böbreğini Veren Arkadaşını Hala Takip Ediyor
      • 1.1.2 Geçen Aralıkta Yine Gündeme Gelmişti

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Selena Gomez Instagram Takipçilerini Neden Bıraktı ?

Selena Gomez Instagram hesabında bulunan 279 kişiyi takipten çıkardı. Ünlü şarkıcının, dünya devi sosyal medya platformu Instagram’da 130 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor. Selena ise bu takipçilerinden sadece bazılarını takip ediyor. Takip ettiği isimler arasında yakın arkadaşları, kendisi gibi dünyaca ünlü sanatçılar, şarkı yazarları, besteciler, oyuncular ve en yakın arkadaşlarıyla ailesi bulunuyor.

Kimleri Neden Takipten Çıkardı Bilinmiyor

Takipten çıkardığı 279 kişi arasında ünlü ünsüz birçok isim bulunan Selena Gomez Instagram hesabının biyografi bölümünü ve profil fotoğrafını da değiştirmeyi ihmal etmedi. Selena, Instagram profil fotoğrafını annesinin gençlik resimlerinden biri yaptı. Menajerleri, medya planlama ekibi ve asistanları tarafından da henüz bir açıklama yapılmadı. Yani bu temizliğin sebebiyle ilgili ortada net bir bilgi yok.

Vough magazin ve moda dergisinin yaptığı haberi göre Selena Gomez Instagram hesabından, dünyaca ünlü model ve manken Gigi Hadid’in yanı sıra Amerikalı ünlü şarkıcı Demi Lovato ve kendi asistanı Theresa Mingus gibi isimleri takip etmeyi bıraktı. Sebebi hala belli olmayan bu davranışın arkasında neyin olduğu da bilinmiyor.

Böbreğini Veren Arkadaşını Hala Takip Ediyor

Yıldız isim geçtiğimiz yıllarda böbrek yetmezliği teşhisiyle hastaneye yatırılmıştı. Ameliyat olması gereken Selena’ya en yakın arkadaşlarından biri olan Francia Raisa böbreğinin birini vermişti. Selena Instagram hesabında hala böreğini aldığı Francia Raisa, Taylor Swift, Amy Schumer, Jessica Alba ve moda stilisti Kate Young’ı takip ediyor.

Geçen Aralıkta Yine Gündeme Gelmişti

Selena Gomez, geçtiğimiz aralık ayında yine Instagram’da yaptıklarıyla gündeme gelmişti. Aralık ayında Instagram hesabını sorgusuz sualsiz kilitleyen ve yine merak uyandıran Gomez sorulan sorularaysa yanıt vermemişti. Daha sonra tekrar kilidi kaldıran ve hayranlarına geri dönen Selana, daha önce hesaplarını asistanlarının kontrol ettiğini söylemişti.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Pierre Van Hooijdonk Saldırı İçin İlginç Açıklamalar Yaptı

Bu son yaptığı Instagram operasyonu hakkında açıklama yapmayan ünlü yıldız takipten çıkardığı Demi Lovato’nun fotoğrafına bir yorum gönderdi. Gönderdiği yorumda ilişkilerinde bir sorun olmadığını söyleyen Selena ikili hakkında çıkan dedikodulara son verdi. Selena Gomez’in Instagram operasyonunu belki de sadece bir sosyal medya düzenlemesiydi. Bunu zamanla göreceğiz.

Selena Gomez Instagram Takipçilerini Bıraktı
4.4 (88%) 60 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Yıldızlar başlıklı makalemizde gerçek instagram takipçisi, instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube