Sosyal Medya,

Sahte Hesap Mağduru Şener Şen

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medya uygulamalarında yaşanan en büyük sorunu ile başı dertte olan ve sahte hesap mağduru Şener Şen Oldu. Güvenlik bir yana dursun sahte hesaplar sadece kullanıcıların adına yalan yanlış paylaşımların yapılmasına neden olmuyor. Bununla beraber sahte hesaplardan doğrudan uygulamalarda olumsuz olarak etkileniyor. Zira sene sonlarında açılan uygulama kullanıcı verilerinde de bu nedenle ciddi sorunlar yaşanabiliyor. Hatta sahte hesaplar nedeniyle kullanıcı sayıları da açıklanırken hatalı sonuçlarla duyurular yapılıyor.

Geçtiğimiz senelerde de Instagram ve Twitter arasında böyle bir diyalog yaşanmış ve Instagram’ın kullanıcılarının çoğu sahte olarak nitelendirilmişti. Bu iddialar üzerine de Instagram yetkilileri uygulama tarihinde ilk defa sahte hesap temizleme işlemi gerçekleştirilmişti. 50 milyon hesap silinmesine rağmen ise şu günlerde hala Instagram’da sahte hesap sorunları artarak devam ediyor. Her sene biraz daha artan sahte hesap sorununun son mağduru da usta oyuncu Şener Şen oldu. Ünlü isim adına açılan fan ve benzeri sayfaların sayısı giderek artmaya başladı. Kendisi adına birçok paylaşım yapılan sahte hesaplardan Şener Şen de artık o kadar rahatsız olmuş olacak ki ünlü oyuncu konu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Adına açılan sahte hesapların artması nedeniyle suç duyurusunda bulunan ünlü ismin duyurusu sonrasında nasıl bir sonuç elde edeceği de şimdilik merak konusu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/yorum

Sahte Hesap Mağduru Şener Şen
4.5 (89.75%) 158 votes


Bir önceki yazımız olan Özge Özpirinçci Instagram Veda Mesajı başlıklı makalemizde Aşk Yeniden dizisi, Instagram ünlüler ve Özge Özpirinçci hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gökhan Töre Instagram Hesabından Maç Öncesi Açıklaması