Sosyal Medya,

NASA Instagram Hesabından Juno’nun İlk Görüntüsünü Paylaştı

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

NASA Instagram hesabından paylaştığı Jüpiter resimleri ise çok kısa bir süre içerisinde sosyal medyada gündem oldu.Uzay araştırmasına ilişkin yapılan çalışmalar her geçen gün artarak devam ediyor. Nasa Instagram hesabından uzayla ilgili paylaşımlarına devam ediyorum. Özellikle son dönemde Japon uzay araştırma istasyonu JAXA ve NASA tarafından yapılan araştırmalar bir hayli hızlanmaya başladı. Bununla beraber artık sadece uzayda yaşam da aranmıyor. Bunun yanı sıra artık uzayda koloni oluşturmak için de belli merkezler keşfedilmeye çalışılıyor. Öncelik her ne kadar Mars olsa da güneş sistemimizde diğer gezegenlerde bu konuda araştırılmaya başlandı. Sistemimizin en büyük gezegeni olarak gösterilen Jüpiter için de araştırma çalışmaları şimdiden başladı.

İlk olarak NASA tarafından atılan adımla beraber Juno adı verilen son teknoloji cihaz uzaya fırlatılmış ve Jüpiter’in yörüngesine doğru harekete başlamıştı. Juno’nun beklenen hedefe ulaşarak Jüpiter’in yörüngesine girmeyi başarması da yine NASA tarafından gelen açıklamayla ortaya çıktı. Konu hakkında açıklama yapan NASA Juno’nun görevine başarılı bir şekilde devam ettiğini belirterek resmi Instagram hesabından da Juno tarafından gönderilmiş olan ilk fotoğrafları paylaştı.  Facebook, Instagram gibi birçok uygulamada paylaşılmaya başlanan fotoğraflarla beraber Juno’ya duyulan ilgi de bir hayli artmaya başladı. NASA yaptığı açıklamada görev boyunca Juno tarafından gelecek yeni görsellerinde paylaşılmasına devam edileceğini açıkladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

NASA Instagram Hesabından Juno’nun İlk Görüntüsünü Paylaştı
4.5 (89%) 140 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram Kolaj Nasıl Oluşturulur? başlıklı makalemizde Intagram Layout, Intagram’da Kolaj ve Layout ile kolaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Bilgisayardan Instagram Kullanma Programı GramBlr