Sosyal Medya,

Messenger İçin Resimlerin Hikayesi Özelliği nin Detayları Ortaya Çıktı

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Bugünkü yazımızda Messenger İçin Resimlerin Hikayesi Özelliği hakkında konuşacağız.

Snapchat’in sosyal medya uygulamaları arasında arkadan gelip hızlı bir yükseliş yakalayarak artık adını dev sosyal medya uygulamalarının arasına yazdırdı. Snapchat’in elde ettiği bu başarı ile beraber artık başta Facebook olmak üzere birçok sosyal medya uygulaması da atağa cevap verebilmek için sürekli yeni güncellemeler yayınlamaya başladılar. Bu noktada Facebook’un ilk olarak Snapchat uygulamasını satın almaya çalıştığı daha sonra satın alma gerçekleşmeyince de Instagram üzerinden yayınladığı güncellemelerle beraber Snapchat’i geride bırakmaya çalışacağı da iddia edilmişti. Bu iddiaların hemen ardından ise Instagram için Snapchat tarafından uzun süredir kullanılan resimlerin hikayesi özelliğinin geldiği açıklanmıştı.

Instagram’a resimlerin hikayesi özelliğinin eklenmesi Facebook’un ilk adımı olarak gösterildi. Bunun dışında şimdilerde ise Facebook’un söz konusu resimlerin hikayesi özelliğine benzer yeni bir güncelleme daha yayınlayacağı açıklandı. Bu kez güncelleme ise Messenger uygulaması için yayınlanacak. Facebook’un anlık mesajlaşma uygulaması olarak bilinen Messenger için yayınlanacak olan güncellenmesinin ise My Day güncellemesi olacağı da açıklandı. Instagram’ın resimlerin hikayesi özelliğine oldukça benzer bir özellik olarak dikkat çeken güncelleme ile beraber artık kullanıcıların Messenger üzerinden günlük olarak fotoğraflarının paylaşılacağı ve paylaşılan bu fotoğraflar üzerinde de efektler ve benzeri eklemeler yapılabileceği de belirtildi. Bunun dışında bir gün içerisinde gönderilen tüm görsellerin ise tıpkı Snapchat uygulamasında olduğu gibi bir günüm şeklinde gösterileceği de açıklandı. Bir nevi Messenger için resimlerin hikayesi özelliği olarak gösterilen güncellemenin ne kadar beğeni toplayacağı ise merak konusu.

https://www.instatakipci.com/

Messenger İçin Resimlerin Hikayesi Özelliği nin Detayları Ortaya Çıktı
4.5 (90.16%) 183 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram’da Filtrelenen Yorumlar Yeniden Görünür Hale Nasıl Getirilir? başlıklı makalemizde Instagram filtre listesi, Instagram filtrenen yorumlar ve Instagram yorum engelini kaldırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’dan Sonra Messenger İçin de Hikayeler Güncellemesi Geliyor