Sosyal Medya,

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus İçin Özel Instagram Güncellemesi

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 Instagram Sadece iPhone 7 ve iPhone 7 Plus İçin Güncelleme Yayınladı
  • 2 Instagram Özel Güncelleme Yayınladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Instagram Güncellemesi geliyor… Akıllı telefon kamera sistemleri konusunda geçtiğimiz yıl gelişmeler oldu. En iyi akıllı telefon modeli Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus serisi olmuştu. Özellikle Plus modeli için Apple’ın çift kamera kullanımını tercih etmesi buna ek olarak çok daha gelişmiş lens sistemlerinin kullanılması Apple’ın akıllı telefonlarının kamera derecelendirmelerinde de ilk sıraları almasını sağladı.

Genel derecelendirme ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefon modelleri içerisinde ilk sıraları aldı. Modellerinin kameralarının bu derece ünlenmesi tercih edilmesi sonrasında ise Apple yeni çözümlere de başvurma karar almıştı. Apple’ın aldığı bu kararlar ile beraber artık akıllı telefonun kamera sistemleri için iOS 10 güncellemeleri ile beraber yeni birçok özellikte kullanıcılara sunulmuştu.

iOS 10.2 ve iOS 10.1 güncellemeleri portre modu ve yeni renk uyumları gibi özellikleri getirdi. Bunlar, Apple’ın başarılı kamera teknolojilerine sahip olmasını sağlamıştı. Tüm bu sistemlerle beraber kamera konusunda gerçekten ideal modellerden olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus serisi için ise başka özelleştirmelerde geldi.

Instagram Sadece iPhone 7 ve iPhone 7 Plus İçin Güncelleme Yayınladı

Özellikle Apple’ın son güncellemesinden sonra her iki telefona da wide color capture teknolojisi eklenmişti. Telefonlara eklenen sistemlerle beraber her iki telefonda da renk derinliğinden tutunda renk desteği de geliştirilmişti.

Artık her iki model üzerinden de kamera düzenlemeleri yapmak çok daha basit. Aynı zamanda çok daha etkili. Tüm bu yeniliklerden sonra başlı başına resim düzenleme sistemlerine de dönüşen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kamera uygulamalarından sonra bir hamle de Instagram tarafından geldi.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram İki Aşamalı Doğrulama ve Canlı Yayın Kaydet

Instagram Özel Güncelleme Yayınladı

Instagram yetkilileri tarafından yapılan açıklama ile beraber iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Wide Color Capture özelliğinin artık Instagram üzerinden de kullanılabilmesi için yeni bir güncelleme yayınlandı. Instagram renk düzenlemeleri ve fotoğraflarına uygulanan renk sistemlerini çok daha fazlalaştıracak.  Yeni güncelleme iPhone kamera özelliklerini de Instagram’da kullanmaya izin verecek. Ayrıca Apple Live Photos özelliğini de devreye sokacak.

https://www.instatakipci.com/

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus İçin Özel Instagram Güncellemesi
4.5 (89.79%) 341 votes


Bir önceki yazımız olan Takipçi Sayısında Yer Alan K ve M harfleri Anlamı başlıklı makalemizde Takipçi sayısındaki harfler ne manaya geliyor ve Takipçi sayısındaki k-m ne demek hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube