Sosyal Medya,

Instagram’dan Sonra Messenger İçin de Hikayeler Güncellemesi Geliyor

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Messenger için Hikayeler Güncellemesi geliyor. Facebook tarafından diğer sosyal medya uygulamalarını geride bırakmak için son dönemde strateji değişikliğine gidildiğini biliyoruz. Zira sosyal medya devi yaptığı açıklamada artık rakip sosyal medya uygulamalarını geçmek istediğini açıkladı. Bunun yanında uygulamanın kullanımını arttırmak için yeni bir Hikayeler Güncellemesi başlatacağını da açıklamıştı. Facebook tarafından yapılan bu açıklamadan hemen sonra ise ilk güncellemeler yine Facebook çatısı altında çalışan Instagram için gelmişti. Instagram için yayınlanan güncellemelerle beraber başta Snapchat uygulaması olmak üzere birçok sosyal medya uygulamasının da öne çıkan özellikleri Instagram’a eklenmeye başlamıştı.

Bu noktada Instagram’a eklenen özellikler arasında en çok dikkat çekeni ise resimlerin hikayesi özelliği olmuştu. Daha önce Snapchat tarafından kullanılan özellik olarak bilinen resimlerin hikayesi özelliği Instagram’a eklendi. Daha sonra kısa süre içerisinde Instagram’ın bir hayli kullanıcı kazanmasını da sağlamıştı. Bu noktada Instagram’a eklenen resimlerin hikayesi özelliğinin beğenilmesiyle beraber Facebook’un Messenger için de kısa süre sonra benzeri bir Hikayeler Güncellemesi yayınlayacağı da ortaya çıktı. Facebook tarafından Messenger’a eklenmesi düşünülen resimlerin hikayesi özelliği nasıl tepki toplayacak?  Ya da Facebook bu konuda Messenger için nasıl bir çalışma yapacak şimdilik merak konusu.

https://www.instatakipci.com/instagram-ucretsiz-begeni

Instagram’dan Sonra Messenger İçin de Hikayeler Güncellemesi Geliyor
4.4 (87.77%) 175 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram Yorum Engeli ‘nde Varsayılan Anahtar Kelimeler Özelliği başlıklı makalemizde instagram, Instagram Yorum ve Instagram yorum engeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Yeni İşe Alımlara Başlıyor