Sosyal Medya,

Instagram’a Yeni Yorum ve Beğeni Özelliği

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram için güncelleme haberlerinin gelmesi değil güncelleme haberlerinin gelmemesi ilginç karşılanmaya başladı. Zira Instagram, Facebook’un aldığı karar ile beraber son yılların en çok güncelleme alan sosyal medya uygulamalarından biri haline geldi. Instagram’ın bu yapısıyla beraber hemen her ay ya da hemen her hafta yeni bir güncelleme haberi ile daha karşımıza çıkmaya başladığını da söylemek gerekiyor. Henüz geçtiğimiz günlerde bu konuda bir çalışma yapan ve yaptığı çalışma sonrasında canlı yayın özelliğini devreye sokan Instagram’ın ek olarak kaybolan fotoğraflar gibi Snapchat özelliklerini de güncelleme ile sisteme getirdiğini görmüştük. Şimdi ise Instagram’a Yeni Yorum ve Beğeni Özelliği geldi.

Bu Kez Facebook Özelliği Instagram’da

Genelde Snapchat üzerinden yeni özellikler alsa da bu kez Instagram’ın Facebook’un kullandığı sistemlerden biri ile güçlendirildiğini belirtelim. Söz konusu Instagram güncellemesi ise yorum özelliği üzerine. Instagram’a Yeni Yorum ve Beğeni Özelliği ile beraber artık kullanıcılar paylaşımlarında yer alan yorumları doğrudan Facebook sitesinde olduğu gibi beğene bilecekler. Yorumların beğenilebilmesinin yanı sıra beğeni derecesini de gösterebileceksiniz. Instagram’a Yeni Yorum ve Beğeni Özelliği ile beraber gelen tek yenilik ise yorumlara beğeni ekleme olmadı.

Zira güncellemeyle beraber Instagram’a eklenen özelliklerden birisi de yoruma anında cevap verebilme özelliği oldu. Daha önceki özelliklerde yoruma cevap vermek için yorumu gönderen kullanıcıyı etiketlemek gerekiyordu. Bu kez ise sadece yorumun altında bulunan yanıtla kutucuğunu kullanarak istediğiniz yorumu doğrudan yanıtlamanızın mümkün hale getirildiğini de belirtelim. Instagram’a Yeni Yorum ve Beğeni Özelliği çok daha işlevsel hale getiren söz konusu güncelleme sosyal medya uygulamasının bundan sonra daha da beğeni almasını sağlayacak gibi. Zira yeni güncellemenin kısa süre sonra geliştirme alacağı ve tıpkı Facebook ifadelerinde olduğu gibi beğeni ifadeleri ekleneceği de belirtiliyor. Fakat bunun için henüz bir süre yok.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  İnstagram Hyperlapse Uygulaması İle Hızla Büyüyor

https://www.instatakipci.com/

Instagram’a Yeni Yorum ve Beğeni Özelliği
4.5 (90.42%) 378 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram’da Yeni Popülarite Drone ile Çekilen Fotoğraflar başlıklı makalemizde Instagram drone ve Instagram drone fotoları hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube