Sosyal Medya,

Instagrama Çoklu Fotoğraf Yükleme Nasıl Yapılır?

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 Instagrama Çoklu Fotoğraf Yükleme

    • 1.1 Instagram Çoklu Fotoğraf Yükleme Nasıl Kullanılır?

      • 1.1.1 Instagram Çoklu Fotoğraf Yükleme Özelliğini Kullanma
      • 1.1.2 Instagram Çoklu Fotoğraflarda Filtre Kullanma

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

En çok tercih edilen sosyal medya uygulamaları arasında bulunan Instagram, birçok özelliği ile bu konumunu korumaktadır. Instagrama çoklu fotoğraf yükleme özelliği sayesinde kullanıcılar albüm oluşturabilmektedir. Instagarama çoklu fotoğraf yükleme işlemi yapmak isteyen fakat nasıl yapılacağını bilmeyen kullanıcılar için oluşturduğumuz bu yazımızda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Instagrama Çoklu Fotoğraf Yükleme

Instagram’ın duyurduğu günden beri büyük beğeni toplayan çoklu fotoğraf yükleme, hem android hem de ios işletim sistemine uyumlu cihazlarda kullanılabilmektedir. Bilindiği üzere Instagram fotoğraf paylaşımını ön planda tutan ve ilk olarak da sadece bu özelliğiyle piyasaya çıkan bir uygulamadır. Tek gönderide birden fazla fotoğraf paylaşmak da Instagram’ı tamamlayan özelliklerden biri oldu.

Instagram Çoklu Fotoğraf Yükleme Nasıl Kullanılır?

Instagram çoklu fotoğraf yükleme kullanıcıların albüm oluşturmasına olanak sağlayarak, sevdikleriyle olan tüm fotoğraflarını tek bir gönderide paylaşabilme imkânını sağladı. Fakat paylaşabildiğiniz fotoğraf sayısı sınırsız değil. Bir gönderide en fazla 10 fotoğraf paylaşılabiliyor. Paylaştığınız fotoğrafların görülebilmesi içinde sola ve sağa kaydırma yapılması yeterli. Çoklu fotoğraflarda normal gönderilere benzer olarak beğenilebiliyor ve yorumlanabiliyor.

Instagram Çoklu Fotoğraf Yükleme Özelliğini Kullanma

Instagrama çoklu fotoğraf yükleme yapmak istediğinizde tek yapmanız gereken gönderiyi oluştururken birden fazla fotoğraf seçmek. Bunun için ekranın sağ alt köşesinde bulunan galeri seçeneğini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz fotoğraflara filtreleme uygulayarak daha iyi bir görünüm yakalayabilmelerini de sağlayabilirsiniz.

Instagram Çoklu Fotoğraflarda Filtre Kullanma

Instagram kendi bünyesinde barındırdığı filtreler sayesinde, başka programlara gerek kalmadan fotoğraflarınızın düzenlenmesine yardımcı olabilmektedir. Aslında Instagram’ı cazip hale getiren en önemli özelliklerden biri de budur. Bir fotoğrafı paylaşmak istediğinizde karşınıza çıkan birçok filtreden herhangi birini seçebilir ve fotoğrafınızı istediğiniz filtreye göre düzenleyebilirsiniz. Bu da daha iyi paylaşımlar yaparak dikkat çekmenize yardımcı olur.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Harun Kolçak Instagram Paylaşımıyla Duygulandırdı

Instagrama çoklu fotoğraf yükleme nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagrama Çoklu Fotoğraf Yükleme Nasıl Yapılır?İçeriğimize oy verebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Instagram Hesabınızı Diğer Cihazlardan Çıkış Yaptırmak başlıklı makalemizde instagram hesabını diğer cihazlardan çıkış yaptırma ve instagram hesabu diğer cihazlardan nasıl çıkış yaptırılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube