Sosyal Medya,

Instagram Yorum Engeli ‘nde Varsayılan Anahtar Kelimeler Özelliği

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında gösterilen Instagram, son dönemde kullanıcı sayılarını bir hayli arttırmaya başladı. Instagram son dönemde sürekli olarak kullanıcı sayılarını arttırmaya başladı.  Bu kadar çok kullanıcı kazanmasının nedeni olarak ise Instagram’ın sürekli yayınladığı güncellemeler gösteriliyor. Sürekli olarak yeni güncellemeler yayınlayarak gündemde kalmayı başaran Instagram’ın bu noktada son yayınladığı güncelleme ise yorum engeli sistemi konusunda olmuştu. Uzun süredir Instagram’dan kullanıcıların talep ettiği söz konusu güncelleme sayesinde artık Instagram’da kullanıcılar istemedikleri yorumları engellemesine de olanak sağlanacağı da belirtilmişti.

Söz konusu güncellemenin ise detayları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Instagram yeni güncellemesini kullanıma açtıktan sonra uygulamanın resmi yardım sayfasından da yeni yorum sistemini anlattı. Instagram tarafından verilen bilgilerden en çok dikkat çekeni ise varsayılan anahtar kelime sistemi oldu. Zira Instagram sayfasında yaptığı açıklama ile beraber yeni yorum engeli sisteminin kullanıma açılmasıyla beraber artık kullanıcıların otomatik olan bazı yorumları da engelleyeceğini belirtti. Zira siz her hangi bir kelime belirtmeseniz dahi yeni özelliği kullanıma açmanız durumunda küfür ve benzeri kelimeler otomatik olarak yorumlardan engelleniyor. Fakat şuan için bu sistem sadece İngilizce dilini destekliyor. Diğer dillerin desteklenip desteklenmeyeceği konusunda ise Instagram tarafından bir açıklama gelmedi.

https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme

Instagram Yorum Engeli ‘nde Varsayılan Anahtar Kelimeler Özelliği
4.5 (89.93%) 286 votes


Bir önceki yazımız olan Snapchat Yeni Akıllı Gözlük Duyurdu başlıklı makalemizde instagram, Snapchat ve Snapchat gözlükler hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Twitter Arama Geçmişi Nasıl Silinir?