Sosyal Medya,

Instagram Yorum Değişikliği

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medya devi Instagram bir kaz daha aldığı karar ile gündem oldu. Instagram yorum değişikliği giderek kullanıcılara farklı bir kullanım deneyimi sundu. Daha önce birçok kez radikal karar alan ve aldığı bu kararlarla adından sıkça söz ettirmişti. Instagram bu kez de kullanıcıların yorumlarıyla ilgili yeni bir uygulama başlatmaya hazırlanıyor. Son dönemde değişikliğe gitme kararı alan uygulama bu kez yaptığı uygulama ile tepki çekecek gibi. Zira yapılan açıklamaya göre Instagram artık kurumsal şirket hesaplarını kontrol altına alacak. Bu noktaya kadar her şey normal gözükebilir fakat Instagram bu kez şirketlerin yaptıkları paylaşımları değil şirketlerin hesaplarına karşın yapılan paylaşımlar hakkında yeni kararlar aldı.

Alınan kararlara göre Instagram yorum değişikliği ile  artık kurumsal hesaplara yapılan yorumlar kontrol altına alınacak. Yapılan tüm yorumlar kontrol altına alınırken kurumsal firma hesabına karşı yapılan her hangi bir olumsuz yorumda direk olarak Instagram tarafından engellenecek. Instagram tarafından engellenen yorumlar ise doğrudan silinecek. Kurumsal hesapları korumak adına yapılan bu yeni uygulama sayesinde Instagram’a hem tepki hem de beğeni yorumları da gönderilmeye başlandı. Hesaplar hakkında sadece hakaret içeren yorumlar mı kaldırılacak yoksa hesaplarda her hangi bir konu hakkında yapılan paylaşımlara gelen eleştirilerde mi kaldırılacak şimdilik bilinmiyor. Kısa süre içerisinde Instagram’ın resmi bloğundan bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/youtube/abone-satin-al

Instagram Yorum Değişikliği
4.5 (89.91%) 428 votes


Bir önceki yazımız olan Burcu Çetinkaya Instagram Hesabından Anne Olduğunu Duyurdu başlıklı makalemizde Burcu Çetinkaya, Burcu Çetinkaya Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’a Yeni Yorum ve Beğeni Özelliği