Sosyal Medya,

Instagram Uyarı Sistemi Nasıl Yapılır?

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagramın yeni özelliklerinden biri olan uyarı sistemi kullanıcılar tarafından büyük beğeni topladı. Instagram artık çok büyük bir platform haline gelmeye başladı. 500 milyon gibi dev bir kitleye sahip olması Instagram’ın bu kadar büyük bir platform haline gelmesindeki en büyük etken olurken kullanıcı sayılarıyla beraber Instagram’ın kullanım tarzı da yavaş yavaş değişmeye başladı. Özellikle Instagram uygulamasının ana sayfa tasarımı da bu konuda en büyük değişime uğrayan bölüm oldu. Zira artık Instagram yaptığı açıklamada akış düzenini de değiştireceğini açıklamıştı. Eski sisteme göre kullanıcıların istedikleri ve daha çok işletişim içerisinde oldukları kullanıcılar ile iletişimde çok daha aktif bir düzen sağlayacak olan yeni düzen için ise artık geri sayım başladı. Yakın zamanda konu hakkında yardım sayfasından yaptığı açıklamada yeni akış sisteminin geleceğini kesin olarak açıklayan Instagram’ın bu sisteminin aslında uzun süredir farklı bir şekilde kullanıldığını da söylemek gerekiyor.

Zira daha önce çok fazla bilinmese de aslında bu sistemin kısmı olarak çalışan bir sistem olduğunu da belirtelim. Söz konusu sisteme göre kullanıcılar aslında daha sık takip etmek istedikleri kişilere özel uygulamalar yapabiliyor. Mesela paylaşımlarını kaçırmak istemediğiniz bir kullanıcı için özel bir uyarı sistemi kullanabiliyorsunuz. Instagram tarafından sunulan bu sistem sayesinde istediğiniz kullanıcıların paylaşımlarını an be an takip edebiliyorsunuz. Sistemin kullanımı ise oldukça basit. Bu işlem için öncelikle anlık takip etmek istediğiniz kişinin profiline gelip buradan seçenekler demeniz gerekiyor. Ardından da “gönderi uyarılarını etkinleştir” dediğiniz zaman otomatik olarak karşı taraftan yapılan paylaşımlar anında size uyarı olarak gönderiliyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/youtube/begeni-satin-al

Instagram Uyarı Sistemi Nasıl Yapılır?
4.6 (91.38%) 58 votes

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Arama Geçmişi Temizleme Sorunu


Bir önceki yazımız olan Beyonce Instagram Hesabında Saldırıların Sorumlusu İlan Edildi başlıklı makalemizde Beyonce, Beyonce Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube