Sosyal Medya,

Instagram takipçi siteleri 2019 güvenilir hangisi nelere dikkat edilmeli?

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 SSL Sertifikası Olan Instagram Takipçi Siteleri Neden Tercih Edilmelidir?
  • 2 Maddeler halinde dikkat edilmesi gerekenler;

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Instagram takipçi siteleri 2019 arasında bir sitenin güvenilir olup olmadığını anlamak için birçok kriter mevcuttur. Bu kriterlerin en başında gelenleri size bugünkü blog yazımızda detaylı olarak açıklamak istiyoruz. Bu yazımızda yer alan kriterlerin hepsi mevcut müşterilerimizin talepleri ve beklentileri doğrultusunda oluşmuştur.

1-) İnternette yapmış olduğunuz her alışverişte olduğu gibi öncelikle sitenin güvenilir olup olmadığına çok dikkat etmenizi öneriyoruz. Bunun başında SSL Sertifikası gelmektedir. Bir siteye giriş yaptığınızda site adresinin sol tarafından https yazısını görmeli ve yeşil renkle olduğundan emin olunuz. Bu her sitede dikkat etmeniz gereken en önemli kriterdir.

SSL Sertifikası Olan Instagram Takipçi Siteleri Neden Tercih Edilmelidir?

Mevcut Instagram hizmetleri için değil internette yapacağınız her türlü işlem için bu şekilde SSL sitelerini tercih etmenizi önermemizin nedeni Kredi Kartı bilgilerinizin çalınmasının önüne geçmiş olacaksınız. Şifreleme sağlayan bu sistem sayesinde banka ve sizin haricinizde bilgilerinize başka hiçbir kimse görememektedir.

Tabi ki her SSL sertifikasına sahip siteyede hemen güvenilir diyip satın alma işleminizi gerçekleştirmeyiniz.

2-) Faturalı hizmet veren siteleri mutlaka tercih etmelisiniz. Instagram hizmetleri sunan sitelerin mutlaka sizlere bu hizmet karşılığında fatura kesip kesmediğinden emin olunuz. Öncesinde bunu satın alım yapacağınız yere kesinlikle sormanız gerekmektedir. Çünkü fatura kesen firmalar genellikle bu işi kurumsal ve ciddi bir şekilde yapmaktadırlar.

3-) Müşteri desteği sunan siteleri tercih ediniz. 7/24 müşteri desteği sunan gerek telefon gerek ise canlı destek sistemi olan sitelerden alışveriş yapmaya özen gösteriniz. İşini ne kadar ciddi yaptığının göstergelerinden biride bu hizmeti 7/24 aktif bir şekilde sunan sitelerdir.

4-) Fiyatın uygunluğundan çok kalitesine bakınız. Hemen bir hizmet ucuz diye atlamayınız. En uygun fiyat demek en kaliteli hizmet demek değildir. Bu sektörde insanları kandıran ve dolandıran siteler çok fazladır. Onlara çok dikkat etmeniz gerekmektedir çünkü bu tarz siteler hem paranızı almakta, hemde hizmeti vermemektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Selena Gomez Instagram Açıklaması

5-) Satın alma yapmadan önce o sitenin web de her hangi bir şikayeti var mı diye ön bir araştırma yapınız. Bunu şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz

site ismi şikayet

yukarıdaki arama sorgusuyla siteyi Google üzerinde aratırsanız. Onun hakkında şikayetleri görebilirsiniz. Genellikle bu işlemde şikayetvar sitesini göreceksiniz. Bazı firmalar uyanıklık yapıp buradan yıllık paket alarak şikayetlerinin görüntülenmemesini sağlamaktadır. Haklarında 1 adet bile şikayet olmayan siteleri tercih etmeyiniz. Her firma hakkında şikayet mevcuttur. Önemli olan bunları ne oranda çözdükleri ve çözüme kavuşturdukları. Hiçbir şikayet olmayan siteler kandırmaca yapmaktadır.

Tüm bu şartları sağlayan siteler genel anlamda güvenilirliğe çok önem veren siteler olmaktadır. Bu tarz siteleri tercih ederseniz her hangi bir sorunla karşılaşmadan siparişlerinizi başarılı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Instagram takipçi siteleri 2019 yılında gerçekten çok daha dikkat edilmesi gereken bir yıl olacaktır. Çünkü dolandırıcılar adwords reklamları çıkarak sizleri kandırmak için yukarıda görüntülenmektedir. Bu tarz işlemlerde genellikle reklamlardan alışveriş yapmayınız. İlgili arama sorgusunu yazarak çıkan başarılı siteleri tercih ediniz.

Maddeler halinde dikkat edilmesi gerekenler;

  • SSL
  • 7/24 Destek
  • Adwords Reklamlarından Uzak Durun
  • Uygun fiyat kaliteli hizmet
  • Webdeki şikayetleri incelenecek
  • Telefon, Whatsapp birden fazla destek kanalı olacak
  • Faturalı hizmet verecek ve kurumsal olacak

Tüm bu işlemlerin hepsini sunan web sitemizi güvenilir bir şekilde tercih edebilirsiniz. Sadece Instagram değil tüm Sosyal Medya kanallarının hepsine hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimizi görmek ve bilgi almak için instagram takipçi siteleri 2019 en iyi sitesi olan  https://www.instatakipci.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Instagram takipçi siteleri 2019 güvenilir hangisi nelere dikkat edilmeli?
5 (100%) 6 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram Kişi Önerilerini Kapatma 2019 başlıklı makalemizde instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube