Sosyal Medya,

Instagram Takibi Bırakanlar Nasıl Görülür?

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 Instagram Takipleşme ve Takibi Bırakma

    • 1.1 Instagram Takibi Bırakanları Görme Yöntemleri

      • 1.1.1 Instagram Takibi Bırakanlar Gösteren Uygulama

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 3 Dakika

Instagram Takipleşme ve Takibi Bırakma

Instagram sosyal medya içerisinde bulunan Dünya’daki en popüler programlardan birisidir. Instagram kullanıcılarının her geçen gün arttığı bu günlerde Instagram içerisinde takipleşme sistemi bulunmaktadır. Instagram’da kişisel Instagram hesabınızla takip ettiğiniz bir diğer kullanıcı ile birlikte birbirinizin paylaşımlarını görebilir, beğenebilir, yorum yapabilmektesinizdir. Aynı şekilde diğer kullanıcılar da sizin paylaşımlarınıza aynı işlemleri yapabilmeleri mümkündür. Instagram içerisinde takip ettiğiniz bu kişileri takip ettiğiniz gibi takipten de çıkartabilmeniz mümkündür. Bu işlem karşı taraf için de geçerlidir. Instagram kullanıcıları takip ettikleri kişilerin paylaşımlarını artık görmek istemeyebilirler ve bu kullanıcıları kişisel Instagram hesaplarından çıkartmak isteyebilirler. Sizin kişisel hesabınızı Instagram’da takipten bırakan bu kişileri siz takip etmeye devam edersiniz. Fakat Instagram size, sizi takip etmeyi bırakan kişileri bildirim olarak bilgilendirmez. Bu gibi durumların sonucunda kullanıcılardan Instagram takibi bırakanlar nasıl görülür? Sorusu ile karşılaşmaktayız. Instagram takibi bırakanlar bir kaç yolla görülebilir. Bu yolların hangileri olduğunu sizinle paylaşacağız.

Instagram Takibi Bırakanları Görme Yöntemleri

Instagram kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi olan Instagram takibi bırakanları görme sorunu kullanıcıların kimlerin takibi bıraktıklarını görme merakını ortaya çıkartmaktadır. Instagram kullanan kişilerin çok fazla takipçileri olabiliyor. Bu sayı yükseldiği zaman kimin sizi takip edip etmediğini ya da sizi takipten çıkartıp çıkartmadıklarını kontrol etmeniz zor olmaktadır. Instagram hesabınızdan sizi takip etmeyen kişileri belirlemek için Instagram’da merak ettiğiniz bu kişinin profiline tıkladığınızda bu kişinin profil fotoğrafının alt kısmında sizi takip ettiği bilgisi yer almaktadır. Tabi ki bu her kullanıcıyı kontrol etmek için çok zor ve zaman alacak bir yöntemdir. Aynı şekilde Instagram, hangi kullanıcıların sizi takibi bıraktıklarını gösterme bilgisini sizinle paylaşmaz. Instagram üzerinden takibi bırakanları görebilmeniz için çeşitli uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamalar ücretli olabildiği gibi ücretsiz olanları da mevcuttur. Bu uygulamalar Instagram takibi bırakanlar listesini size gösterebilmektedir. Bu programlardan birisi “Followers Asistant” uygulamasıdır. Bu program aracılığıyla Instagram takibi bırakanlar listesini görebilmeniz mümkündür. Bu programı Android işletim sistemi olan cihazlarda mağazanızdan bir ücret ödemeden cihazınıza yükleyebilmeniz mümkündür. Bu bedel ödemeden sahip olduğunuz program gayet kullanımı elverişlidir. Şimdi bu uygulama ile Instagram takibi bırakanlar listesini nasıl görebileceğinizi aşama aşama anlatacağız.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ai Weiwei Instagram Paylaşımı İle Sosyal Medyanın Gündemde

Instagram Takibi Bırakanlar Gösteren Uygulama

1) İlk olarak Android cihazınızdan mağazanız bölümünden “Followers Asistant” uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

2) Programı yükledikten sonra açınız.

3) Programı açtıktan sonra açılan bölümde kişisel Instagram hesabınızın kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmalısınız.

4) Instagram takibi bırakanlar listesini görebilmeniz için programda hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Yenile” butonuna tıklayarak hesabınızı takipten çıkartan kullanıcıları görebilmeniz mümkündür.

Bu program çoğu Instagram kullanıcısı tarafından tercih edilip kullanılmaktadır ve Instagram takibi bırakanlar listesini görmek açısından Instagram kullanıcılarına iyi sonuçlar vermektedir.

Aynı şekilde dediğimiz gibi bu program gibi mağazalarda Instagram kullanıcılarına bilgi sağlayabilmek için birçok uygulama bulunmaktadır. “Unfollowers” “Unfollowgram” bu programlardan bazılarının isimleridir. Belli bir ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz uygulamalar olduğu gibi ücretsiz uygulamalar da mevcuttur.

Ancak bu uygulamaları kullanırken dikkat etmemiz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu uygulamaları kullanabilmek için programı yükledikten sonra kişisel Instagram hesap bilgilerimiz ile giriş yapmaktayız. Bu kişisel bilgilerimizi programla paylaşmaktayız. Ancak bu programların güvenli olduklarına emin olamayız. Kişisel bilgilerimizi ele geçirebilir ve hesabımızın çalınmasına da sebep olabilir. Bu sebeple güvenilir olan programları araştırıp bu uygulamalar aracılığıyla Instagram takibi bırakanlar listemizi kontrol etmemiz gerekmektedir. Güvenliğiniz için bu detaya dikkat etmelisiniz. Güvenilir uygulamalar hesabınızın çalınmasına neden olabilir. Bazı uygulamalar hesabınızı çalmasa bile spam hesaba dönüştürerek istenilmeyen sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle tercih ettiğiniz uygulamayı iyi araştırmalısınız.

Instagram takibi bırakanlar nasıl görülür konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram takibi bırakanlar nasıl görülür konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Takibi Bırakanlar Nasıl Görülür?İçeriğimize oy verebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Facebook Engel Kaldırma Sorunu (Facebook Engeli Nasıl Kaldırılır?) başlıklı makalemizde facebook engel kaldırma ve facebook engelleme nasıl kaldırılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube