Sosyal Medya,

Instagram Prisma Filtresi İçin Yeni Güncelleme

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Kullanıcı sayılarını sürekli arttırmaya devam eden Facebook, artık kullanıcı sayılarını arttırmanın yanı sıra kullanıcıların uygulamada daha fazla süre geçirmesi için yeni güncellemeler yayınlamaya başladı. Instagram Prisma Filtresi için yeni güncelleme geldi. İlk olarak beğeni ifadeleri, ardından canlı yayın özellikleri ve hemen sonrasında gelen yeni tasarımlar derken Facebook’un da sürekli güncellenmeye başladığını söylemek mümkün hale geldi. Yayınlanan güncellemelerde Facebook’un en çok önem verdiği konulardan biri ise son dönemde popülerlik olmaya başladı. Zira artık Facebook popülerliği artan uygulamalara göre güncellemeler yayınlıyor.

Bu şekilde Facebook tarafından yeni yayınlanacak güncellemelerden birisinin de Prisma güncelleme olacağı açıklandı. Son dönemde fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında en çok ilgi gösterilenlerinden biri olarak bilinen Prisma uygulamasını örnek alacağı iddia edilen Facebook’un bunun için özel bir güncelleme yayınlayacağı da belirtildi. Instagram Prisma Filtresi hayli popüler bir filtre.

Söz konusu güncelleme ile beraber artık Facebook’un Prisma benzeri resim düzenleme uygulamalarını kullanıcılara sunacağı da belirtiliyor. Prisma benzeri resim düzenleme uygulamasıyla beraber yeni bir güncelleme yayınlayacağı belirtilen güncellemenin Instagram’a da dahil edileceği de belirtiliyor. Instagram filtrelerine ek olarak geleceği düşünülen Prisma özelliğine sahip filtrelerin Instagram kullanımını epey ilgi çekici bir hala getireceği de düşünülmekte. Güncellemenin çıkış tarihi için ise henüz bir açıklama yok.

https://www.instatakipci.com/

Instagram Prisma Filtresi İçin Yeni Güncelleme
4.5 (89.53%) 275 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram’da Yapılmaması Gereken 8 Şey başlıklı makalemizde instagram, instagram yapılmaması gereken 8 şey ve instagram yapılmaması gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Türkçe Ayarlanamıyor Sorunu Ve Çözümleri 2019  (Çözüldü)