Sosyal Medya,

Instagram Masaüstü Sürümü Sonunda Çıkışını Yaptı

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 Instagram masaüstü sürümü 2018
  • 2 Instagram Masaüstü Sürümü Geldi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Instagram masaüstü sürümü 2018

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, her geçen gün biraz daha büyümeye devam ediyor. Genel olarak iOS ve Android işletim sistemlerinde görmeye alıştığımız uygulama bununla beraber son dönemde Windows Phone işletim sistemlerine de gelmişti. Artık tüm akıllı telefonlarda kullanılan bir uygulama olmayı başarmıştı. Fakat her ne kadar milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen uygulama olsa da Instagram’ın diğer sosyal medya uygulamalarından farklı olarak web sürümü oldukça yetersiz olarak biliniyor. Fakat Instagram Masaüstü Sürümü Sonunda Çıkışını Yaptı

Web sürümü oldukça yetersiz olan uygulama sonunda bu eksiğini de kapatacağını açıkladı. Yapılan açıklamanın hemen arkasından ise Instagram’ın çok uzun süredir beklenen masaüstü sürümü sonunda yayınlandı. Yine uygulama olarak yayınlanan Instagram masaüstü sürümü sayesinde artık kullanıcıların Instagram kullanımını bilgisayarları üzerinden de yapabilecekleri açıklandı. Bilgisayar üzerinden beğeni yapmak, yorum yapmak, resimlerin hikayesi özelliğini kullanabilmek mümkün. Bunların yanı sıra artık kameralara sahip olan bilgisayarlar üzerinden paylaşım yapmak da mümkün olacak. Anlık çekim ve paylaşım modu bulunacak olan Instagram’ın artık kullanıcı sayılarını da çok daha hızlı bir şekilde artış göstereceği de düşünülüyor. Masaüstü sürümünün indirilme oranları da şimdiden bu durumu özetliyor.

Instagram Masaüstü Sürümü Geldi

Instagram’ın uzun süredir en çok beklenen yeniliği web sürümü üzerinden de artık tam anlamıyla Instagram kullanımı yapılması olmuştu. Fakat her ne kadar arama keşfetme özelliği buna ek olarak hikayelerin görüntülenmesi gibi güncellemeler yapılsa da web sürüm üzerinden paylaşım yapmaya imkan tanıyan bir yenilik bir türlü Instagram’a getirilmemişti. Tasarım değişikliğine gittikten sonra ise Instagram yetkilileri tarafından yapılan açıklamada böyle bir düzenleme üzerinde çalışıldığı da belirtilmişti. Bu haberlerden uzunca bir süre geçmesinden sonra ise Instagram beklenen adımı atmış ve Instagram Masaüstü Sürümü nün yayınlandığını açıklamıştı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ahmet Davutoğlu Instagram Paylaşımı

Windows işletim sistemlerinin kullanıldığı bilgisayar ve tabletlerde kullanılacak olan yeni Instagram uygulamasının yayınlanmasının hemen ardından ise Instagram’ın nasıl bir geri bildirim alacağı da merak konusu olmuştu. Zira yeni uygulamanın yayınlanmasının hemen ardından uygulamanın ne kadar kullanıldığı konusunda da ilk bilgiler verilmeye başlandı. Son gelen kullanım oranlarına göre Instagram’ın masaüstü sürümü beklendiği gibi oldukça beğenildi. Hatta öyle ki yeni uygulamanın artık Instagram kullanıcı sayılarını da arttıracağı düşünülüyor. İlk günden binlerce kez indirilmeye başlayan uygulamanın bundan sonraki dönemde ne derece beğeni kazanacağı ise merak konusu. Hemen belirtelim Instagram uygulamasını da güncellemeye devam edeceğini de belirtti.

https://www.instatakipci.com/blog/

Instagram Masaüstü Sürümü Sonunda Çıkışını Yaptı
4.5 (90%) 46 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram’da En Sık Yaşanan Sorunlar Neler? başlıklı makalemizde instagram, Instagram hataları ve Instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube