Sosyal Medya,

Instagram Logo Değişiminin Önünü Kapadı

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram logo tartışmaları hala devam ediyor. Yaklaşık olarak 1 ay kadar önce eski logoyu değiştirerek çok daha sade bir yapıya sahip olan yeni logo tasarımına geçmişti. Sosyal medya uygulaması, bu değişiklikle beraber kısa süre içerisinde gündem olmayı başarmıştı. Zira uygulamanın yeni logo tasarımında köklü değişiklikler yapılması hatta logonun baştan aşağı olarak değiştirilmesi. Instagram’ın bir kez daha gündeme gelmesine neden olmuştu. Uygulama yetkilileri ise bu kararı kullanıcıların daha fazla ilgi çekmesi için yaptıklarını uygulamada önemli olan noktanın paylaşımlar olması gerektiğini öne sürmüştü.

Yapılan tüm açıklamalara rağmen ise Instagram logo tepki çekmeye devam etmiş ve yapılan anketlerde her daim eski logo bir adım öne çıkmıştı. Tüm değişikliklerle beraber yeni logo kullanımı konusunda da bir kez daha resmi bir açıklama geldi. Yapılan resmi açıklamada Instagram’ın gelen tepkilere rağmen logo konusunda artık değişime gitmeyeceği açıklandı. Böylelikle logo konusunda geri adım atmayacağı da kesinleşen uygulamanın bu kararında son kullanım verileri de bir hayli etkili oldu. Zira son kullanım verilerine göre her ne kadar yeni logo tartışmaları devam edilse de aslında yeni logo değişiminden sonra kullanıcı sayılarında ciddi bir yükseliş yaşandığı da ortaya çıktı. Haliyle Instagram’a bu konuda gelen tepkilerde artık yavaş yavaş dinmeye başladı. Aslında birazda yeni logoya kullanıcıların alıştığını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme

Instagram Logo Değişiminin Önünü Kapadı
4.5 (89.17%) 327 votes


Bir önceki yazımız olan Facebook İçin Yeni Bir Tehlike başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Güvenlik ve Facebook güvenlik açığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Hikayeler Artık Daha Esnek