Sosyal Medya,

Instagram Link Kopyalama Nasıl Yapılır?

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 Instagram Link Kopyalama

    • 1.1 Yöntem : Android Cihazlar
    • 1.2 Yöntem : İOS Cihazlar

      • 1.2.1 Site Üzerinden Instagram Link Kopyalama

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Her geçen gün gelişmeye devam eden Instagram, kullanıcılarının beklentilerini de yüksek tutmasına sebep olmaktadır. Birçok kullanıcı Instagram özelliklerinin hepsini öğrenmeye çalışmakta ve bu yönde araştırmalar yapmaktadır. Sizde bugünkü yazımızı oluşturan Instagram link kopyalama konusunu araştırarak buraya gelmiş olabilirsiniz. Instagram link kopyalama oldukça basit bir işlem olup, öğrendiğinizde sürekli kullanabileceğiniz bir yöntemdir.

Instagram Link Kopyalama

Instagram’da yapılan paylaşımların, fotoğrafların ya da videoların linkini kopyalayabilir, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Fakat bir kullanıcının hesabı gizliyse gönderisinin linki de alınamamaktadır. Gizli hesapların paylaşımlarının linkini alabilmeniz için şimdilik bir yöntem bulunmuyor. Fakat herkese açık hesapların linkini rahatlıkla alabilirsiniz.

  1. Yöntem : Android Cihazlar

Android işletim sistemine ait cihazlarda Instagram link kopyalama işlemi yapmak istiyorsanız, öncelikle paylaşımın üzerine gelmeli ve üst üste üç nokta simgesine tıklamalısınız. Bu işlemden sonra karşınıza çıkan “Paylaşım URL’sini Kopyala” seçeneğini tıkladığınızda işlem tamamlanmış olacaktır. Aldığınız linki istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

  1. Yöntem : İOS Cihazlar

İOS işletim sistemine ait cihazlarda Instagram link kopyalama işlemi yapmak istiyorsanız, öncelikle paylaşımın üzerine gelmeli ve yan yana üç nokta simgesine tıklamalısınız. Bu işlemden sonra karşınıza çıkan “Paylaşım URL’sini Kopyala” seçeneğini tıkladığınızda linki kopyalamış olursunuz.

Site Üzerinden Instagram Link Kopyalama

Bu işlem için Instagram’ın sitesinden giriş yapıyoruz ve gönderisini kopyalamak istediğimiz kullanıcının profiline ulaşıyoruz. Profile girdikten sonra linkinin kopyalamak istediğiniz paylaşıma gelin ve tarayıcının üst kısmında bulunan linki kopyalayın. Kopyaladığınız linki istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Paylaşım herkese açık olduğundan her yerde görülebilir. Fakat siz başkalarının paylaşımlarını kullanırken yine de dikkatli olun.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Mustafa Ceceli Instagram Hesabından Anlamlı Kayahan Vedası

Gördüğünüz üzere Instagram’da link kopyalama hem uygulama içerisinde hem site üzerinde oldukça basit bir şekilde yapılabilmektedir. Gizli hesaplardan yapılan paylaşımların linkleri şimdilik kopyalanamasa da ileride bir yöntem bulunduğunda, onu da sizlerle paylaşacağız.

Instagram link kopyalama nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram Türk beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Link Kopyalama Nasıl Yapılır?İçeriğimize oy verebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Instagramın Tarihi Gelişimi başlıklı makalemizde instagram nasıl büyüdü ve instagram tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube