Sosyal Medya,

Instagram Kolaj Nasıl Oluşturulur?

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram kolaj uygulaması görsel yöne ön planda olmasına karşın sürekli güncellemesiyle beraber artık hemen her alana hitap eden bir uygulama haline geldi. Önceleri sadece belli bir kare şablon üzerinde fotoğraf paylaşma ve bunun yanında 15 saniye gibi mini bir sürede video paylaşımına izin verdi. Instagram şimdilerde ardı ardına aldığı güncellemelerle hem resim boyutunda özgürlük sağladı hem de video süresini 1 dakikaya kadar çıkarttı. Bunun dışında artık 3.parti uygulamaları kullanmadan doğrudan kendi içerisinde sunduğu sistem. Kolaj yapma imkanını da kullanıcılara sunan Instagram özellikle kolaj özelliği ile kullanıcı sayısını epey bir arttırmayı da başardı. Peki, ama Instagram ile nasıl doğrudan kolaj özelliğini kullanabiliyoruz daha detaylı olarak bakalım.

Layout Uygulamasından Yararlanacağız

Bu işlem için doğrudan Instagram tarafından yayınlanmış olan en büyük uygulamalardan birisi yani Layout uygulamasını kullanmamız gerekiyor. Doğrudan Instagram üzerinden erişim sağlayabildiğimiz Layout’a girdikten sonra ise yapmanız gereken oldukça basit. Eğer yeni bir kolay oluşturmak istiyorsanız kamera bölümüne tıklayıp fotoğraf çekimleri yapmanız gerekiyor. Ama eğer isterseniz zaten çekilmiş olan fotoğraflarınızın da arasından seçimler yaparak Instagram kolaj oluşturabiliyorsunuz. Bununla beraber kolajınızı yayınlamadan önce Layout tarafından sunulan filtre ve efektleri de kullanarak resimleri çok daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Böylelikle çok daha fazla takipçi kazanmanız da mümkün.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

Instagram Kolaj Nasıl Oluşturulur?
4.4 (88.84%) 353 votes


Bir önceki yazımız olan Elçin Sangu Instagram Hesabından Yardım İstedi başlıklı makalemizde Elçin Sangu, Elçin Sangu Instagram ve Elçin Sangu yardım istedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Youtube Gizlilik Modu Etkinleştirme İşlemi Nasıl Yapılır? 2019