Sosyal Medya,

Instagram Kaydedilenler Bilgisayardan Görülebilir mi?

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 Instagram Kaydedilenler Özelliği Nedir?

    • 1.1 Instagram Kaydedilenler Özelliği Nasıl Kullanılır?

      • 1.1.1 Instagram Kaydedilenler Bölümüne Bilgisayardan Bakma

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Instagram üzerinden paylaşılan video ya da fotoğraflar kullanıcılar tarafından bazen çok beğenilmektedir. Böyle durumlarda Instagram kaydedilenler özelliği sayesinde kullanıcılar, istedikleri video ve fotoğrafları kaydedebilme fırsatı bulmaktadır.

Instagram Kaydedilenler Özelliği Nedir?

İlk olarak Aralık 2016 döneminde gelen bu özellik çok kullanışlıdır. Beğenilen ya da daha sonra bakılmak istenen fotoğraf ve videolar bu özellik sayesinde uygulama içerisinde saklanabiliyor. Böylece kullanıcılar bunlara tekrar bakmak istediklerinde uzun uğraşlara girmeden uygulama içerisindeki kaydedilenler bölümüne giriyor ve daha önce kaydettikleri paylaşımlara buradan ulaşabiliyor.

Bu özellik kişiye özeldir. Yani kullanıcıların kaydettikleri video ya da fotoğrafların bir başkası tarafından görülmesi imkansızdır.

Instagram Kaydedilenler Özelliği Nasıl Kullanılır?

Fotoğraf ve videoları kaydetmek isteyenler bunu çok kısa bir sürede yapabilirler. Bunun için kaydetmek istedikleri paylaşımın sağ alt köşesinde yer alan kaydetme simgesine tıklamaları yeterlidir. Böylece söz konusu paylaşımlar Instagram kaydedilenler bölümüne gönderilmiş oluyor.

Instagram Kaydedilenler Bölümüne Bilgisayardan Bakma

Instagram üzerinde beğenilen paylaşımların kaydedildiği bölüme mobil cihazlar üzerindeki uygulamadan rahatlıkla ulaşılmaktadır. Kullanıcılar uygulamayı kullanmak suretiyle çok kısa bir süre içerisinde daha önce kaydettikleri paylaşımlara ulaşabiliyor. Fakat kullanıcılar aynı işlemi bilgisayardan yapıp yapamayacaklarını merak ediyorlar.

Instagram kaydedilenler bölümüne bilgisayarlardan ulaşmak isteyen kullanıcılar için bir yöntem bulunuyor. Söz konusu özellik sayesinde kullanıcılar çok kısa bir süre içerisinde bilgisayardan da bu bölüme ulaşabilirler. Bunun için bilgisayarlarda Windows 10 yüklü olması gerekiyor. Windows market üzerinde yer alan Instagram uygulamasını bilgisayarlarına indiren kullanıcılar buradan da mobil cihazlarında olduğu gibi kaydedilenler bölümüne ulaşabilmektedir. Böylece sürekli mobil cihazdan Instagram uygulamasının kullanım zorunluluğu bir anlamda ortadan kalkmış olmakta ve bu da kullanıcılara önemli bir kolaylık sağlamaktadır.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gülben Ergen Instagram Hesabından Başına Gelen Olayı Anlattı

Instagram kaydedilenler bilgisayardan görülebilir mi konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram Türk beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram kaydedilenler bilgisayardan görülebilir mi konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Kaydedilenler Bilgisayardan Görülebilir mi?İçeriğimize oy verebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Facebook Hikayesi Telefona Nasıl Kaydedilir? başlıklı makalemizde facebook hikaye telefona kaydetme ve facebook hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube