Sosyal Medya,

Instagram Hikayeler Geldi

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Görsellik denildiği zaman öne çıkan Instagram hikaye özelliğini yakın bir süre önce aktif hale getirdi. Instagram uygulaması son günlerde yeni bir oluşum içerisine girdi. Facebook’un hemen arkasından gelen ve en az Facebook güncellemeleri hatta belki de daha fazla da konuşulan Instagram güncellemeleri hız kesmeden devam ediyor. Uygulamayı başka bir hava içerisine sokan güncellemelere bugün itibariyle yeni bir tanesi daha eklendi. Yeni gelen güncellemede yine sistemsel bir güncelleme oldu ve Instagram’ın kullanım deneyimini bir kez daha değiştirdi. Söz konusu güncellememin detayları ise hem tartışmalara hem de beğeni yorumlarına da neden oldu.

Zira söz konusu güncellemenin aslında daha önce kullanılan sistemlere benzer olduğunu da söylemek gerekiyor. Özellikle SnapChat adı verilen sosyal medya uygulamasının hikaye özelliğine çok benzer bir yapıya sahip olan yeni güncelleme bu yönü dışında epey bir beğeni de kazandı. Güncellemenin yapısı ise oldukça basit. Yeni gelen güncelleme sayesinde artık Instagram üzerinden fotoğraf hikayeleri oluşturabiliyorsunuz. 24 fotoğrafa kadar destek veren sistem ile beraber kullanıcılar artık hikayelerini fotoğraflarla Instagram’a da aktarabilecek. Söz konusu sistemin Instagram kullanımını bir hayli değiştirdiğini ve bu yönü ile beğeni aldığını da belirtelim. Bunun dışında son olarak yeni güncelleme sayesinde oluşturulan hikayelerinde sadece belli başlı kullanıcılara da gönderilebileceğinin de bilgisini verelim. Yani isterseniz sadece fotoğraf hikayelerinizi arkadaşlarınıza da gönderebiliyorsunuz.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/facebook/sayfa-begeni

Instagram Hikayeler Geldi
4.5 (89.05%) 201 votes


Bir önceki yazımız olan Fotoğraflarınızı Instagram Onaylı Kişiler Görme Ayarı başlıklı makalemizde instagram, Instagram fotoğraf ayarları ve Instagram gizli hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Yeni Arama Butonları Yapmaya Başladı