Sosyal Medya,

Instagram Hesabı Neden Kendi Kendine Takip ve Beğeni Yapar?

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 Instagram Hesabım Benden Habersiz Beğeni Yapıyor

    • 1.1 Instagram Takipçi ve Beğeni Uygulamaları

      • 1.1.1 Takibi Bırakanları Gösteren Siteler
      • 1.1.2 Instagram Hesabı Kendi Kendine Takip ve Beğeni Yapıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Instagram kullanıcılarının son zamanlarda en çok karşılaştığı ve şikâyetçi olduğu durumlardan biri Instagram hesabının kendi kendine takip ve beğeni yapmasıdır. Bu aslında oldukça ciddi bir sorundur ve hemen çözülmelidir. Hesabınız kendi kendine takip ve beğeni yapıyorsa bu yazımızı okuyarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Instagram Hesabım Benden Habersiz Beğeni Yapıyor

Birçok kullanıcı dönem dönem böyle bir sorunla karşı karşıya kalabiliyor. En başta basit görülen böyle bir sorun zamanla büyük bir soruna dönüşebiliyor. Hesabınızın +18 fotoğrafları beğenmesinin sizi ne kadar utandıracağını düşünün. Sizden habersiz olarak yapılan bu beğeniler diğer arkadaşlarınız tarafından da görülebiliyor. Bu nedenle büyük bir utançla karşılaşmak istemiyorsanız bu sorunu derhal çözmelisiniz. Aksi takdirde yalnız arkadaşlarınızla değil sevgilinizle ya da eşinizle de sorunlar yaşayabilirsiniz.

Kendi kendine takip ve beğeni sorunu birçok kaynağa sahip olabilir. Öncelikle bu sorunun nelerden kaynaklanabileceğini inceleyerek çözüme geçelim.

Instagram Takipçi ve Beğeni Uygulamaları

Birçok site ve uygulama ücretsiz beğeni ve takip kazandıracağını söyleyerek kullanıcıların hesap bilgilerini ele geçirmektedir. Bu sitelere giriş yaptığınızda hesabınız spam olarak kullanılacak ve birçok beğeni ve takip otomatik olarak yapılacaktır. Bu nedenle ücretsiz takipçi ve beğeni kazandırdığını iddia eden site ve uygulamalara asla güvenmeyin, hesap bilgilerinizi paylaşmayın. Takipçi ve beğeni ihtiyaçlarınızda güvenilir sitelere başvurun.

Takibi Bırakanları Gösteren Siteler

Bu tarz site ve uygulamalarda yukarıda anlattığımız aynı mantıkta çalışmakta ve hesabınızı ele geçirerek spam amaçlı kullanmaktadır. Kesinlikle uzak durmalısınız.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gülben Ergen Tatail Paylaşımlarına Devam Ediyor

Instagram Hesabı Kendi Kendine Takip ve Beğeni Yapıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram hesabı kendi kendine takip ve beğeni yapıyor sorunundan kurtulmak için öncelikle Instagram takipçi ve beğeni kazanmak amacıyla yüklediğiniz uygulamaları tamamen silmeli, Instagram’da izin verilen uygulamalardan kaldırmalısınız. Ardından Instagram şifrenizi ve hesabınızın bağlı olduğu mail adresinin şifresini değiştirmelisiniz. Son olarak da hesabınızı telefon onaylı hale getirin ve iki faktörlü kimlik doğrulamasını aktif hale getirin.

Tüm bu işlemleri uyguladıktan sonra hesabınızın güvenliği sağlanacak ve bir daha böyle sorunlarla karşılaşmayacaksınız.

Instagram hesabı neden kendi kendine takip ve beğeni yapar konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram Türk beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Hesabı Neden Kendi Kendine Takip ve Beğeni Yapar?
5 (100%) 1 vote


Bir önceki yazımız olan Instagramın Nefes Kesen Modelleri başlıklı makalemizde instagram nefes kesen modeller ve instagramın güzel modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube