Sosyal Medya,

Instagram Gönderileri Twitter Hesabında Paylaşılır Mı?

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medya kullanımı her geçen gün biraz daha artış göstermeye başladı. Üstelik artık sadece Facebook gibi büyük sosyal medya uygulamaları yok. Yeni yeni bu alanda yer almaya başlayan sosyal medya uygulamaları da epey ilgi görüyor. Tüm bunlarla beraber tabi ki Twitter, Instagram gibi bazı sosyal medya uygulamalarının bu alanda bir adım önde olduğu da tartışılmaz bir gerçek. Bunlar arasında son dönemde en çok kullanılan ve diğer sosyal medya uygulamalarının önüne çıkmaya başlayan Instagram’ın da kendisine artık kalıcı bir yer edindiğini söylemek gerek. Çoğu kişinin sorduğu soru; Instagram Gönderileri Twitter Hesabında Paylaşılır Mı? Bu yazıda buna bakacağız.

Instagram’ın bu şekilde ön plana çıkmasındaki en büyük neden ise aslında uygulamanın kullanıcılara sunduğu ayrıcalıklar. Bu ayrıcalıklardan birisi de Instagram Gönderileri Twitter hesabından paylaşma. Peki, bu işlemi nasıl yaparız bakalım.

  • Instagram Gönderileri Twitter üzerinde paylaşma ayrıcalığı şuan için sadece iOS işletim sistemleri için geçerli. Android için ne yazık ki bu özellik kullanılamıyor.
  • Bunu belirtikten sonra geçelim paylaşımın nasıl yapılacağına. İlk olarak akıllı telefonunuzdan Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Ardından paylaşımını Twitter hesabından paylaşmak istediğiniz kullanıcının paylaşımına gelip gönderi üstünde yer alan üç nokta simgesine tıklamanız gerekiyor. Ardından “Twitter’a gönder” seçeneğine basıp gönderiyi düzenleyip son olarak gönder demeniz yeterli olacaktır.

https://www.instatakipci.com/

Instagram Gönderileri Twitter Hesabında Paylaşılır Mı?
4.4 (88.25%) 63 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram’a Bağlantılı Sosyal Medya Hesapları Nasıl Kaldırılır? başlıklı makalemizde instagram, Instagram ayarları ve Instagram bağlantılı hesaplar hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Selfie Çubuklarına Ağır Ceza