Sosyal Medya,

Instagram Fotoğraf Görüntülerken Donma Sorunu Nasıl Çözülür?

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram’ın sürekli yeni güncellemeler yayınlamasına rağmen hala Instagram’da belli başlı sorunlar yaşanmaya da devam ediyor. Instagram sürekli olarak yeni güncelleştirme düzenlemeleri ile beraber bu sorunları çözmek için belli başlı düzenlemeler de yapmıyor değil. Fakat bu noktada bazı durumlarda Instagram kaynaklı bazı durumlarda da akıllı telefon kaynaklı olarak uygulamada sorunlar yaşandığını da söylemek gerekiyor. Yaşanan tüm bu sorunlar arasında en sık karşılaşılanlarından birisi de Instagram Fotoğraf Görüntülerken Donma Sorunu

Resim işleme evresinde donma sorunu olarak adlandırılan bu sorun Instagram’ın donmasına da neden olabiliyor. Haliyle telefonunuzun kitlenmesi durumuyla da karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Instagram’da yaşanan bu sorunu çözebilmek için birkaç farklı yöntem var. Böyle bir sorun yaşandığında ise ilk yapmanız gereken öncelikle Instagram’ı durdurmaya zorlamak. Instagram’ı durdurmaya zorlayarak uygulamanın kapanmasını ve telefonun kilitlenmesi sorununu çözebiliyorsunuz. Bu işlemin nasıl yapıldığına bakalım.

  • Söz konusu durdurmaya zorlama işlemini yapmak için öncelikle Instagram uygulamasından menü tuşunu kullanarak çıkın. Daha sonra ise uygulama menüsü üzerinden ayarlar kısmına girmeniz gerekli. Ayarlar kısmına da girdikten sonra yapmanız gereken bir diğer işlem ise “uygulamalar” sekmesine giriş yapmak.
  • Uygulamalar sekmesine giriş yaptıktan sonra ise uygulamaları yönet ve ardından da Instagram uygulamasını bulmanız gerekiyor. Son olarak ise Instagram uygulamasına tıklayıp karşınıza gelen ayar menüsü üzerinden de Instagram’ı durdurmaya zorla demeniz yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra ise uygulama durdurulmuş olacaktır. Aynı sorunun yaşanmaması için ekstra olarak Instagram ön bellek temizleme işlemini de deneyebilirsiniz.

Umuyoruz ki Instagram Fotoğraf Görüntülerken Donma Sorunu hakkında yardımcı olabilmişizdir.

https://www.instatakipci.com/

Instagram Fotoğraf Görüntülerken Donma Sorunu Nasıl Çözülür?
4.4 (87.78%) 54 votes

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Yeni Güncellemesi


Bir önceki yazımız olan Facebook Marketplace Özelliği Duyuruldu başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Marketplace ve Facebook Marketplace nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube