Sosyal Medya,

Instagram E-Posta Sorunları Nasıl Çözülür?

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 Instagram E-Posta Sorunları: E-Posta Değişikliği

    • 1.1 Instagram Şifre Yenileme E-postası Gelmediyse Ne Yapılmalı?

      • 1.1.1 Instagram Kayıt E-postasına Ulaşılamıyorsa Ne Yapılmalı?
      • 1.1.2 Başka Bir Hesap İçin Şifre Yenileme E-postası Alınırsa Ne Yapılmalı?

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Dünyada ve ülkemizde milyonlarca kullanıcıya ulaşan, ülkemizde aktif kullanılan sosyal medya mecrası haline gelen Instagram, popülerliğinin artışıyla birlikte birçok sorunla da boğuşmaya başlamıştır. Bu sorunları çözebilmek için birçok güncelleme ve yenileme yapılsa da bazı durumlarda Instagram kullanıcıları zor durumlarda kalabilmektedir. Instagram’ın resmi sitesinin eksik kaldığı durumlarda biz sizlere yardımcı olarak sorunlarınızı çözmenize katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bugünkü konumuz olan Instagram e-posta sorunları da sizlerin sıkça sıkıntı yaşadığı bir konu olup, bu konuyu tüm ayrıntılarıyla inceleyeceğiz. Hiç vakit kaybetmeden konumuza geçelim.

Instagram E-Posta Sorunları: E-Posta Değişikliği

Bildiğiniz üzere Instagram hesabınızın bağlı olduğu maili istediğiniz zaman değiştirebilmektesiniz. Bu işlem kolayca yapılabilse de birçok kullanıcı mail hesabı değiştirme işlemini nasıl geri alacağını bulamamaktadır. Instagram E-posta değişikliği talebinde bulunduysanız ve bu işlemden vazgeçmek istiyorsanız, mail adresinize gelen e-postada bulunan geri alma bağlantısına tıklamalısınız.

Instagram Şifre Yenileme E-postası Gelmediyse Ne Yapılmalı?

Instagram şifre yenileme e-postası mail adresinize ulaşmadıysa öncelikle spam filtresini kontrol etmelisiniz. Genellikle gereksiz ya da spam olarak adlandırılan kısımda istenilen maile ulaşılabilmektedir. Spam kutusuna baktığınızda da maili bulamıyorsanız, Facebook üzerinden şifre değişikliği yapabilirsiniz. Tabi bunun için daha önceden Facebook ve Instagramı birbirine bağlamış olmanız gerekmektedir. Bu işlemi de gerçekleştiremiyorsanız, son çareniz e-posta sağlayıcı ile iletişime geçerek Instagram’dan bir mail gelip gelmediğinin kontrol edilmesi olacaktır.

Instagram Kayıt E-postasına Ulaşılamıyorsa Ne Yapılmalı?

Instagram’a kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresine erişiminizi kaybettiyseniz, e-posta adresini değiştirebilirsiniz. Eğer şifrenizi de hatırlamıyorsanız öncelikle bağlantı kurduğunuz Facebook üzerinden şifre değişikliği işlemi yapmalısınız.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’da Takip Nasıl Bırakılır?

Başka Bir Hesap İçin Şifre Yenileme E-postası Alınırsa Ne Yapılmalı?

Bilginiz dâhilinde olmayan bir hesap dolayısıyla şifre yenileme maili aldıysanız, büyük ihtimalle yanlışlıkla sizin e-posta adresiniz verilmiştir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız Instagram yetkilileri ile iletişim kurmalı ve durumdan haberdar etmelisiniz.

Instagram e-posta sorunları nasıl çözülür konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram E-Posta Sorunları Nasıl Çözülür?
4.4 (88.89%) 425 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram Hesap Hackleme Nasıl Yapılıyor Nasıl Önlemler Alabilirim? başlıklı makalemizde hesap hackleme ve Instagram hesap hackleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube